Виж само едно мнение
  #6  
Стар 27-06-2018
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от баисар Вижте мненията
Тоя лаптоп https://www.pazaruvaj.com/prenosimi-...BoCC84QAvD_BwE е доста добър..не той е причината за накъсванията
Ок. Добре, колега. Дано наистина се окажеш прав. Мерси за отговора. ; ) : )

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
Качи някъде нещо което си записал , да видим как се държи при нас!

п.п. - как е вързан лаптопа на който записваш към мрежата?
Мхм... Ок колега, но не знам точно в кой сайт да качим едно, две примерни записчета?! Ако ми кажеш някой примерен, ще е добре. Иначе и лаптопа и приемника са свързани по кабел от рутера по мрежата. Мерси много, че се отзоваваш. : )

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
Според мен най-добре е да започнеш теста със запис на флашка или диск. Записа по принцип е директен дъмп на транспортния поток и като го пуснеш на лаптопа ще разбереш къде е проблема. Ако всичко е наред, тогав прегледай и си тествай мрежата. UHD каналите вървят с над 20 mbps, така че проблема може да идва и от това. Качи файла от флашката в шер на самбата и тествай. Препоръчително е, да си преправиш домашната мрежа на Гигабитова.
Ахам. Ясно, колега. Ок. Добре. Още при първа възможност, че тествам как ще е положението с флашка, която е USB 3.0. Иначе знам, че че е по - добре да преправя домашната мрежа на Гигабитова, но поне засега нямам тази възможност. Благодаря за съветите. ; ) : )

Цитирай:
Първоначално написано от klapana Вижте мненията
Изтегли си един филм на 4к, знаеш откъде, и си го пусни на лаптопа, ако зацепва значи е от лаптопа.
Колега... Тази процедура вече съм я направил и нямам проблеми с 4К филм изтеглен от торент тракер. Все пак се извинявам, че не поясних за това нещо. : )
Отговори с цитат