Виж само едно мнение
  #29  
Стар 01-01-2020
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Ами и аз да ти кажа,наистина не е за теб,щом се гордееш че си я накарал да работи като 150!Тая македонка и аз не мога да я сглобя поне като 2 метра да работи!Има специфично начало на сглобката и ако преди 30 години не е сглобена както трябва,нищо не можеш да направиш,особено, ако не е с оригиналната стойка на квадрата!Почнаха да ги правят тук,но бяха криви!
А ти в момента питаш,как да изправиш криво сглобена антена!Всеки сектор е сам за себе си!Снимай я отпред,отзад и странично да видим линията и ще ти кажа ,дали е за теб!
Ето снимки на чинията преди да я демонтирам и разглобя и монтирам отново.Разглобил съм я всички 8 броя полуоси са изтъркани и пребоядисани .един от квадратите на Стойката за конвертора беше огъната изправих я. При сглобката преди преди 26 години на отделните сектори нямаше разминаване на отделните сектори , огледах я преди да я взема.Ако не стане за ку банда като 2 метра.Ще я ползвам за си банда .А ще си сваля една друга около 4 -5 метра стъклопластова. Решение има винаги на проблема .Друго ме е яд че вместо да се помага се ядът лайна .Не вярвам някой от вас да се е родил научен.Смятам че форума е създаден да се помага и да се учиш като не можеш да помогнеш не пречи така мисля аз .Да видим повечето постове в форума само сипване на лайна и малко помощ .
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg viber_изображение_2019-10-10_22-10-41 (1).jpg (90.5 КБ, 83 разглеждания)
Тип файл: jpg viber_изображение_2019-10-10_22-10-50 (1).jpg (79.3 КБ, 74 разглеждания)
Тип файл: jpg viber_изображение_2019-10-10_22-10-59 (1).jpg (84.0 КБ, 69 разглеждания)

Последно редактирано от Накатанико : 01-01-2020 на 11:53
Отговори с цитат