Виж само едно мнение
  #19  
Стар 02-07-2018
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Post

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
Щом като си с Uno 4K SE, защо не опиташ с някой от производните на оригиналния имидж - VTI или Blackhole? Може мрежовите драйвери или самбата на OpenPLI или OpenATV да са бъгави или проблема да идва от по-новата версия на gstreamer в тези имиджи?Имай в предвид, че за запис на кодиран канал от сателит ти за OpenXXX имиджите ти трябва pau плъгина.

Относно запис на IPTV, предполагам зависи и от потока. Аз лично съм записвал на Uno 4K-то стриймове, но на VTI имидж.
Мхм... Ок колега, но все си мисля, че който и имидж да сложа няма да има промяна. А относно Pau плъгина и аз по едно време си мислих, че е от него, но след като проверих в плъгините дали е там този плъгин, него го нямаше. Иначе пак казвам, че до скоро нямаше никакви проблеми със записите от IPTV каналите с OpenPli имидж, но тези дни и там нещо се развалиха нещата. Благодаря много за пореден път, че се отзоваваш. : ))) ; )))

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Ужас
Oтвори таск менаджера на перформанс, стартирай един запис на компютъра, щракни една снимка, после повтори с VLC и пак снимка.
Мхм... Ок колега. Ще направя и това, обаче този тест, ще мога да го направя или малко по - късно или утре. Мерси и на теб, че се включи. : ))) ; )))

Цитирай:
Първоначално написано от taewu Вижте мненията
аз си записвам без проблеми на флашка от ву зеро 4к , после се гледат на компютър
Ок. Добре. Браво на теб. Радвам се. : )))

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
На Зеро-то USB-то е 2.0, а в Uno 4K и 4KSE е USB 3.0 и е възможно да има проблем с USB драйвера в OpenATV или PLI. В началото като си взех Uno-то и със VTI ми чупеше записите , но после го оправиха.
Ахам. Ясно. Ок. Добре. Ще го имам в предвид. : ))) ; )))
Отговори с цитат