Виж само едно мнение
  #27  
Стар 18-06-2013
Аватара на Vel4o
Vel4o Vel4o не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: София
Мнения: 167
Благодари: 23
Получил благодарност:
69 пъти в 33 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patzi Вижте мненията
Аз моите бекъпи си ги правя на флашка. Не преименувам никакви файлове. Единственото условие е да има на флашката едим текстов файл който не си спомнян как се казва ( бекъп...нещо си). С фул бекъп то юсб ако го нямаш файла то ще ти го изпише какво точно трябва да му е името. Ако не довечера като се прибера,аз ще ти го напиша, че с тоя телефон....зор пиша. И така слагаш флашката с тоя файл в юсб и с фул бекъп на юсб си правиш бекупа. После за да го качиш на флашката си остави същият текстов файл и папка ех4000 . При правенето на бекъп създава и друга папка фулбекъп в нея има друга папка и така до като стигнеш до ех4000. Слагаш флашката в юсб на изгасен от задното копче приемник,натискаш и задържаш горното копче под капачето. Пускаш приемника от задното копче и пускаш предното копче чак когато светнат червена и оранжева светчина. При пускането на предния бутон трябва да светне и зелената. Чакаш 7-8 мин.и готово.
Ами аз вече открих проблема,за съжаление,и по моя вина,естествено,бекъп файла не е бил направен коректно,и по специално файла root.fs.Преди малко направих нов бекъп файл на друг имидж и всичко протече нормално.
Отговори с цитат