Виж само едно мнение
  #27  
Стар 14-05-2019
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от om63 Вижте мненията
Изрично съм посочил моделът на споделеното МФУ и той е мрежов. Коментарът по-горе беше направен, защото пак ставаше дума за мрежов модел принтер, който пък беше наречен принтеро-скенер. И в цялата тази объркана история се говореше за драйвери за микротик, от които няма нужда.
Относно екзотики като споделяне на USB скенери има възможност през рутер с openwrt с инсталиран sane да се направи. Описано е в сайта на openwrt достатъчно прилично и съм го правил веднъж преди години с Xerox МФУ, но не помня модел. Работеше прилично. Openwrt работи прилично, стабилно и коректно на доста евтини домашни рутери.
В днешно време, ако наистина ми се налага да имам споделен МФУ за принт и сканиране, наистина бих си купил мрежови и то жичен.


Човекът е достатъчно наясно според HP.
Разбирал той...може би само от НP. Чудесно накарай едно HP Laser Jet 1018 да върви с USB то на Микротик ....Изрично съм посочил модела. В Виж таманиш си отговора и тая хартия, ще ти служи само за Америка. Пак инженера неразбрал. Ама той имал друго в предвид. Чудя се въобще защо ви дават високи заплати. Опен врт да слагаме на Микротик ли предложи. Или на всеки рутер слагаш Опен врт. И да ти кажа тия неща понякога не вървят прилично, а създават доста ядове.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат