Виж само едно мнение
  #5  
Стар 28-12-2021
Аватара на Arkadietz
Arkadietz Arkadietz не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 12
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Какво искаме да се постигне?
- Да се хващат сръбските, гръцките и евентуално някой английски канали (предимно спортните). - колегата в предния пост ти е дал списък със всички спътници и канали

Това само колегата си разбира, какво е дал. На мен не са ми толкова ясни нещата.

Тук не знам каква антена ще ми трябва.
Пример: Tecatel 120 PRO, TRIAX 100 - след като решиш кои канали от кои спътници искаш да гледаш, можем да ти кажем дали е постижимо с една антена, как и колко голяма.


Вече съм ги написал. Не знам към кои спътници принадлежат. Гръцките (Eutelsat 3/9B / Hot Bird 13B) , сръбските (Eutelsat 16A, и евентуално английските ( Astra 2E)


- Дали е възможно да се гледат различни канали на различни телевизори в едно и също време ползвайки само една чиния и един приемник. Ако - НЕ то какъв трябва да бъде сетъпа? - отделен приемник за всяка стая, реши колко са стаите и телевизорите и дали си готов на компромиси (брой на каналите, спътници, качество - sd, hd, 4k) в някое от помещенията



Имам 3 стаи с 3 различни телевизора. За да гледам по едно и също време на два различни телевизора да речем ми трябват два различни приемника. Окей. Само че ако единия канал е на единия спътник, а другия на друг тогава какво?


- Кой приемник си заслужава в момента (или кои са най-добрите). По това което си спомням бяха Vu+ и Dreambox. Всичко що върви на Linux проблеми не прави - тук всеки си хвали неговото, въпрос на личен избор.

Защото няма обективност? Тук е въпрос на OS, кой се support по-добре и кой има по-малко проблеми и възможности.
Отговори с цитат