Виж само едно мнение
  #78  
Стар 12-01-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,494
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аааа,големи хора сте,всеки си има вкус!Лично аз го слагам,само ,когато няма друг!Все едно Метро и Била са се кооперирали и са почнали да правят имиджи,има за всекиго по нещо!При това всеки ден!Има полезни неща,но вредните и ненужните са 10 пъти повече!Не тръгне ли от раз,със стоковия,мъката е невероятна,разни глупаци са тест юзери,само лайкват и благодарят,а ония тъпчат с баластра до козирката!
По миналата година година с Фена нападнахме Екстренда 8500,подлудихме ги 2 месеца,докато направят горе долу читав имидж с елементарните неща,един куриер,денонощно тичаше между форума и девелоперите и разнасяше драйвери,помогна и Админа,и като станаха нещата,ми пише лично,сега доволен ли си!Викам му,..почти,айде сега да правиме и 10000 така,тоя кресна ..... ааааа не!Без мен!Нямам сили и нерви!
Така ,че тия нищо не могат,а само пудрят!Както и всички останали!За чий ми и имидж всеки ден,да,когато има нови драйвери е разбираемо,но това е 3-4 пъти в годината!При опенпли и опенатв,нещата ги фикснаха с два месеца закъснение,но опенпли е по малката злина!Поне работи читаво на по стари бангии,пример за Ултрасоло от 2014г,работи по добре от всяко ву от тоя клас с имидж от 2017г!
ОпенАТВ е имидж за приемници с ресурс,всичко останало е като товарен влак,върти колелото на всяка спирка!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на dzumba за този полезен пост
fen (12-01-2017), Neo64 (12-01-2017), patzi (14-01-2017)