Тема: Vu+ Zero4K
Виж само едно мнение
  #389  
Стар 03-12-2020
Аватара на Светльо90
Светльо90 Светльо90 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 329
Благодари: 266
Получил благодарност:
39 пъти в 32 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Здравейте,
Може ли да ми препоръчате според вас най-добрия имидж за коди, на който да върви всичко без да сече(говоря за филми, гледане на онлайн стриймове, като при филмите да отваря и avi, а при стриймовете m3u8). Пробвах няколко имиджа и все има някакъв проблем. Сега съм с openpli6.3 и коди 17.6, но почти нишо не върви, като използва mediaplayer2, бърках из файловете на кодито и успях да пусна default-ския плеър, но излиза само един кадър и засича. На предните имиджи, които пробвах, които си бяха с default-ския плеър всичко сечеше, на всичкото отгоре самото коди не помнеше настройките, които съм променял(например всеки път настройвах картината да е според телевизора, а не да излиза по голяма и да не се виждат краищата). Надявам се на малко помощ, защото ще се ползва доста. Също така е възможно нещо да бъркам и в настройките, но не съм сигурен. Ппц имам андроид бокс на друг телевизор и там всичко си е ок, но на вуто, за момента е неизползваемо

Благодаря предварително!

Изпратено от моят Mi 9 SE с помощта на Tapatalk
__________________
IPbox 55 HD, Vu+ Zero 4k , Skystar USB HD , мотор Moteck SG-2500A , Triax 110 , LG 55LB730V, LG 55UM7100PLB
Отговори с цитат