Виж само едно мнение
  #10855  
Стар 10-09-2019
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Беше се заформила дискусия, че поражението от Косово може да бъде използвано като претекст половината национален отбор един вид да се напълни с чужденци взели бг паспорт. Тоест да се вземат футболисти от сорта на Каранга и т.н. И тогава стана на въпрос дали изобщо имат право хора взели бг паспорт и не играли преди това в национални формации за други държави да играят за България. И от моя гледна точка те ако можеха отдавна щяха да са наблъскали нац. отбор с такива. Но явно има изискване на ФИФА за 5 години престой в страната и доста малко хора отговарят на подобно условие. Иначе без подобно изисикване след резила с Косово сега като нищо можеха да направят пълна трансформация на отбора
Трети бразилец от Лудогорец иска да става роден национал

Двама бразилци от Лудогорец вече записаха участия за националния отбор на България - Вандерсон и Марселиньо. Но и трети техен съотборник в Разград изглежда готов да последва стъпките им. Става въпрос за крайния бранител Сисиньо, който сам призна, че с удоволствие би облякъл екипа на "лъвовете".
Той все още не е изпълнил изискванията на ФИФА да има пет години престой в страната, за която може да играе при натурализиране. Но това ще се случи в края на настоящия сезон и той е готов за предизвикателството български национален отбор, ако получи повиквателна за него.
"Да играя за националния отбор на България ще е страхотно изживяване. Имам още една година от договора си с Лудогорец и когато я изпълня, ще имам правото да бъда натурализиран пред ФИФА. И ако ме извикат, с удоволствие ще откликна."


Скоро може противниковите щабове да почнат да ни викат "малката Бразилия"