Виж само едно мнение
  #2  
Стар 23-09-2008
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Препоръчайте ми кой модел да си купя!

Цитирай:
Първоначално написано от sky
И най важното откъде мога да си го купя на сносна цена. Ако някой тук продава да казва. Благодаря
За покупка варианти бол, ама за да не се кара началството ето линк: http://www.sky-digital.eu/ .

Цитирай:
Първоначално написано от sky
Здравейте на всички. Нов съм тука и затова направо с въпроса. Предстои ми покупка на сателитен приемник и съм се ориентирал към Dreambox.
Тук си оцелил 10-ка, ама не казваш имаш ли интерес към ХД програми, ще записваш ли видео ...

Цитирай:
Първоначално написано от sky
Първо искам да питам може ли да имам wireless връзка от сателите към модема ми?
Това не го сгрях ... :?

Цитирай:
Първоначално написано от sky
Смятам да гледам ITV Partner.
Лоша идея ... ако ти се гледат бг програми избираш БулСат, а вместо карта ползваш нета ...

Цитирай:
Първоначално написано от sky
Искам да имам 2 смарткарт слота. Кои к..дировки поддържа? Смятам да гледам ITV Partner. Също така евентуално с 2 карти едновременно работи ли добре?
Тия два слота те пращат във висшата лига ДМ7ххх/8ххх и цена около хилядарка ... ако не държиш толкова може и ДМ500/600/800, като вторият слот ще е Феникс програматор (50-60лв.) на Ком/Усб порта.Подръжка има на всички стандартни кодировки, в бъдеще се чака и на БулКрипт ... Няма приблем и с 10 карти да го накачулиш, досега никой не се е оплакал ...
Отговори с цитат