Виж само едно мнение
  #6  
Стар 03-07-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
@Joe, защо винаги във всяко мнение, трябва да парадираш с нещо, то не беше с имане, заплата, възможности, работа и т.н.
Ходиш на почивка в Гърция, Италия, чудесно, в Гърция не се плащало за шезлонг, да бе да, има места на които, ако консумираш не се плаща, на други обаче, два шезлонга с чадър 5 euro.
Тук във форума има доста хора, които са си надвили над масрафа, други, които отдавна живеят извън БГ, аз лично през седмица съм някъде из Европа, до толкова ми се е притъпило чувството, че се качвам на самолет, все едно на такси, да си чул някой да тръби?!
Карай го по-скромно и Да чувствам се горд, че съм Българин и не е само заради тази статия.

Подразних се от факта, че някакъв чужденец, е написал такава хубава статия, а ти като пряко засегнат българин я оплю!
Защо му се вързваш на @Joe, предполагам знаеш поговорката, "куче което много лае не хапе". Зад клавиатурата всеки е силен, но никой няма как да знае каква е истината всъщност (относто доходите му и другите фукни), а и ме съмнява някой да го интересува какви са доходите и материалното благосъстояние на друг съфорумец. Може да е с минимална заплата, а тук да се прави на мулти милионер и т.н - голяма работа.

Според мен живота и навиците, на нацията са различни и индивидуални за всяка една държава, навсякъде има 10 Amazing Things You Didn't Know ...
Ние трябва да се гордеем с нашите защото те ни определят като различна нация, това е важното, за едни са положителни за други не, но това не е от значение.

@Joe спомням си, че беше писал че английският ти е отличен и хората те мислили, за англичанин, но една малка забележка от мен, макар моя да не е изобщо перфектен.

Когато напишеш yoghurt по вероятно да те разберат че ще - to hurt yog - пише се yogurt
Това в кръга на шегата, естествено

Последно редактирано от турбо : 03-07-2014 на 13:57
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
kabel (04-07-2014)