Виж само едно мнение
  #21  
Стар 14-09-2017
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
" Тъй тъй, човека да вземи да си поръча в някое златарско атилие облъчвателя или ако, не му стигат финансовите средства само да го позлати или посребри, та да лъска като камбанария на покрива.

Миленчо ти видя ли му чинията, че с толкова теория запълни форума. Облъчватели по принцип се правят универсални и всичко това дето си изписал е в сферата на теорията на практика е друго.
Не му трябва да ходи в златарско ателие, не изопачавай нещата! Просто съм класифицирал материалите от най-добрия към не чак толкова добрите! Спокойно може да си направи облъчвател от месинг или бронз, според неговата чиния и гарантирано няма да му излезе толкова скъпо (злато, сребро, златарски ателиета), стига да гони мах резултати, и гарантирано ще му даде между 3-5% по-високи резултати при едни и същи размери!
А ти колко облъчвателя си сменил, колко си изчислил, колко си направил, какви резултати постигна, че стана такъв "специалист"
Мойте резултати са видни, а ти дори не можеш да се доближиш до тях дори и да искаш (виж темата за К1, ако щеш и за юк бийм преди смяната на сателитите)
Когато се гони максимални резултати, и трябва всичко да е изпипано няма "универсален облъчвател" Облъчвателя се смята според антената! За това някой прозводители дават към антената и облъчвател!
Може и trend да каже, кви резултати постигна с един друг различен от "универсалния облъчвател" Кой му го сметна, кой му го направи, къв материал използва, колко му излезе и т.н. Аз ще замълча!
Чинията не съм му видял, не ми и трябва, пиша по принцип как стоят нещата, за да е по-ясно! Ако има желание и изпитва затруднения да ми пише лични. Помощ не съм отказал на никой!

П.П. Знаех си, че така ще стане, но защо заради едни трябва да страдат други! Не сме от вчера в тоя форум и сме тука да си помагаме, не да се правим на интересни!
__________________
VU+ DUO 2; VU+ Solo 2; XTREND ET 10000; XTREND ET 9500; XTREND ET 5000; AZBOX ELITE; ARIVA 102; DISH: 3x3.60; 1x2.20; 1x1.80; 1x1.60; 2x1.40; 3x1.10; 1x0.90; 2x0.80. DiSEqC switch: 1x16 EMP-centauri + 1x8 Tecatel; 24xLNB
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на Милен_ТТ за този полезен пост
atuani (14-09-2017), lgspasov (14-09-2017), njor (14-09-2017), Trend (14-09-2017), жоркин29 (14-09-2017), Петър Ф (14-09-2017)