Виж само едно мнение
  #66  
Стар 15-04-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
Ставаш досаден. Стига си хвалил тези Инваком. Не стига, че нямаш такъв, а ако случайно си купиш, и вземе, че сдаде багажа (както при мен) ти никога не би си взел пак. На малка или средна антена няма никакъв смисъл да се инвестира в скъп конвертор. След като ми изгоря един за 100 лв, официалния дистрибутор Инсат, откъдето го купих, беше достатъчно некоректен за да ми каже типично по български, че не признава гаранцията.
Ама ти си много зле!
Причината да ти изгори конвертор е само една и няма как да бъде покрита от гаранция!
Всъщност аз даже не знам, какво значи гаранция на конвертор и какво покрива!
Дали бих си купил или не бих си купил ама изобщо не можеш да си сигурен, защото не ме познаваш!
Нищо не хваля, а само съм изредил, кое е най- доброто и когато си икономисал от всичко в една система няма как да очакваш чудеса!
Аз за себе си съм преценил какви пари да дам и съм ги дал в нещата от подписа и съм хепи с това, което имам и изобщо не държа да те убеждавам теб в това, кое е по по и най!
А ти можеш да убедиш всички тук, че Инваком са най- големия боклук и на мен ще ми е все тая, какво мислиш ти!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 15-04-2013 на 22:10
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на stilo72 за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (16-04-2013)