Виж само едно мнение
  #15  
Стар 11-12-2019
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
А бе ти с толкова питане за "учебна" цел както се изрази , току виж си сгънал 40-50 комшии и още толкова роднини накачорили се на "учебните " осками за домашно ползване?!?
Как си я налазил темата , направо си е чудо че не си поискал и 10 на първа за да подсилиш "учебната" цел!
Играя си с едноплаткови мини компютри, любител съм, правя го за удоволствие, не знам защо е бъзикаш
Имам си друга сериозна работа, която ми забранява да извършвам нелегална дейност, излишно е да казвам че всяка година съм проверяван от няколко служби за сигурност за да ме допуснат да работя, трябва да съм чист и изряден.


Ако намекваш че ще продавам или ще правя схеми грешиш за лично удоволствие си е.




Иначе стигнах до тук, ползвайки конфизите от туториала:

Сървър Браво си говори със сървър Алфа по Cccam на порт 30000.
Сървър Браво си говори със сървър Чарли по Cccam на порт 30000.
Обаче сървър Чарли неще да си говори със сървър Браво по Cccam на порт 30000.
Дава ми грешка:
2019/12/11 17:53:41 0BC19C48 p (reader) OSCAM-A-CACHE [cccam] connecting to Bravo:3000
2019/12/11 17:53:41 0BC19C48 p (reader) OSCAM-A-CACHE [cccam] connect failed: Connection refused


Просто искам да ползвам кеш фийчъра у дома дори само с един юзър.

Наречи го професионално изкривяване от ИТ професията, всичко да е по най добри практики и т.н.

Баси порт мисмач, подкарах го.


Всичко съм спазил по туториала.

Как да проверя наистина че юзър като се кънектне към сървър Чарли, сървър Чарли кешира кодовете взети от сървър Браво, който пък ги е взел от сървър Алфа и ги дава на юзъра зад сървър Чарли?


Някой може ли да ме светне и за групите?

Ако в сървър Алфа Cccam юзъра и рийдъра са асоциирани към група 1, то в сървър Браво също Cccam юзъра и рийдъра са асоциирани към група 1, това означава ли че трябва същото да се спази и в сървър Чарли?

Последно редактирано от Танннер : 11-12-2019 на 18:14
Отговори с цитат