Виж само едно мнение
  #47  
Стар 28-08-2021
Гадьо Гадьо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 451
Благодари: 54
Получил благодарност:
306 пъти в 155 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
В момента не е достигнат достатъчен процент наивници, така че сме в нещо, като гратисен период, преди да се изтръска одеялото. Най-общо казано хората си инжектират фатална имунна недостатъчност, без възможност за изчистване. Това е първата епидемия, предавана по медиен път. Освен това едно лекарство за всички се дава, само когато става дума за геноцид. Всичко се случва, заради репресивните мерки за тотален контрол. Който жертва свободата си за здраве, винаги губи и двете! Карантина е когато се ограничават болните, а когато се ограничават здравите - тогава е тирания.

Моля те бъди по-конкретен, опиши какво представлява тази фатална имунна недостатъчност? Кой имунитет съсипва клетъчния или хуморалния, как го съсипва, кои клетки на имунната система засяга и т.н.

Отделно искам да ми обясниш и какво става след като те ваксинират, какво прави ваксината, как се възпроизвежда и как започва да съсипва имунитета?
Между другото сигурен съм, че не можеш да ми обясниш и нещо доста по-елементарно. Как от РНК се получава протеин? Ама да видим, може и да ме изненадаш.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Гадьо за този полезен пост :
dolby (28-08-2021)