Виж само едно мнение
  #1  
Стар 05-12-2014
иво78 иво78 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Въпрос по TOSHIBA 40L3433DG

Здравейте ,наскоро се сдобих с въпросното телевизорче. Гаранцията му е 2 г. Въпросите ми са следните:

1. За цената от 639 лв. , а в момента е 699лв. добър ли е избора.Купих го от сайт.. на промоция , а бюджета ми е до около 700 лв. Имам опция да го върна или разменя за друг с доплащане и за това пускам темата , за да чуя съвети .
да кажем този добър ли е? - PHILIPS 40PFH4509 - 719 лв. - и ако го разменям ,защо да го правя-реално ми харесва управлението и картината на TOSHIBATA , но все пак- Не разбирам грам от телевизори
3. Какво има в това чудо , което не знам , а съм платил за него като екстра , но не я ползвам? Пример - приятел има тв за 2 000лв но казва че само си гледа мачовете на него , защото не разбирал другите неща и това стигало .
4. Какви са им най- честите дефекти или сервизни проблеми на тия TOSHIBA , защото познат от верига магазини ми каза че сервизите са пълни със SAMSUNG и за това си взех TOSHIBATA

Имам време да го сменя за друг около 6 дни и трябва да реша - с този ли оставам или с нов малко по скъп?

Благодаря предварително!

Последно редактирано от иво78 : 05-12-2014 на 18:26 Причина: добавяне на текст
Отговори с цитат