Виж само едно мнение
  #66  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eMTech 300 Вижте мненията
Нека и аз се намеся .Чета тази тема от няколко дена , но прави впечетление , че ти найстина не четеш или се подиграваш със колегите ! Това последното което си пуснал като линк 1во е от форум за автомобили 2ро е от 17-05-08, 15:29 . Пич ти не си сериозен МЕКО казано . Ако толкова много искаш да се присъидениш към семейството на сат потребители , трябва да си готов на компромиси ! А ти разсъждаваш като някоя ЖЕНА !!! кабели не искам да не се виждат , ама не може ли безжично . Пък сигнала да е по бърз от съседа . Не знам от къде си , но това е несериозно , върви занимавай оня форум за офф роуд Аз имам около 10 000 канала но от тях си ибирам до 300 канала и ги имам по всяко време без да ми прекъсват и тем подобни и не се оплаквам , че ми е скъпо или имам кабели Толкова от мен .
Не пич, искам да направя интелигентна система, която да използва колкото се може по-добри технологии, така че да няма кабели и допълнителни карти, марти, тем подобни (от картите няма да се измъкна май!). Не разсъждавам като жена, просто искам да съм естетически издържан. Парите не са проблем! Съотнешението цена - качество е основополагащото в случая. Това, че имаш 10 000 канала ми подсказва, че ако искаш, наистина можеш да си много полезен в тази тема, като ми кажеш какъв точно приемник да си избера, така че да разкодирам максимален брой канали! Моля, помогни ми!
Отговори с цитат