Виж само едно мнение
  #38  
Стар 22-01-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,496
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моите уважения колега!Айде нека са 9 години!
Цитирай:
Първоначално написано от черните ягуари Вижте мненията
вече към 8-9 г.
Може да няма служба при него!Ти ,може би си късметлия,но покрай мен са минали поне 20 и повече от половината са с тоя проблем,както казах, на този приемник и дисек ключ да му сложиш,няма да го управлява,а какъв е проблема,никъде не успях да го локализирам,не е и писано!Даже и на външен позиционер да го сложи,ще избере 1ва позиция,после 2 и 3 няма да може,ще отиде на 4 и от там може и да е късметлия с 2 или 3,ама няма да може да се върне на 1!
В тоя живот най ценното нещо е правилната диагноза!Нека сложи друг приемник и веднага ще си проличи!Друг проблем,може да е настройката за тока,ако е сложил над 800мв няма да стане,трябва му поне 3А читаво захранване!Ако сложи под 600,може и да не тръгне никога,затова трябва експеримент,ама никой не му го казва!
Щом върти през бутоните ,какво означава това?А колега?
Никой не му казва,че ако избере да върти с вертикална поляризация 13в,тока може да не стига,никой не му казва,да върти с хоризонтална 18в и ще проличи къде е проблема!
Аз и ти може би ще се оправиме,ама тия дето дават по горе акъл изобщо не са в час!И затова правилното решение е в кофата или го закачаш за един спътник на бабата и дядото,защото тука нема такива минималисти!
А и друго, този проблем е само с марката Дриймбокс,предимно 800HD,само един 500HD съм виждал със същите симптоми!
Тизе може да си ги чуваш!

Последно редактирано от dzumba : 22-01-2017 на 06:54
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
digimp (28-06-2017)