Виж само едно мнение
  #473  
Стар 18-08-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от alexteam Вижте мненията
ти си доволен от булсат щото плащаш 12.80...и за това ти се струват каналите с добро качество, тук проблема е психологически...
да тормозиш 55 ица с картина от булсат е все едно да сложиш газова уредба на нов мерцедес или нещо подобно....
Ти сигурен ли си, че знаеш кой съм, колко точно плащам на БСК и на какво, какво точно гледам? Ти, като провален недипломиран психолог, вероятно си забравил дефиницията за вярата и това, че няма много общо с реалността. Нито с хазарта. Една хармонично развита личност предполага наличие на способности, позволяващи и да се радва и на дребни житейски неща, гарантиращи и добро здраве и леко наднормено тегло. Въображението ми е доста богато, много неща "ми се струват" или "не ми се струват", но за моя радост, знам как и с какво да ги сравнявам, както и от кого, какво да очаквам. Писал съм, че качеството на каналите на БСК е добро за цената си. Стори ми се лесно за асимилиране, но съм сбъркал. Нивото на компетентност доста се е сринало тук.
Що се отнася до мерцедесите, те могат и малко, и много. Москвичите могат само малко, ако ще да им "сипеш" и нитрометан.
P.s: Българските DTH оператори са "само на газ". Нямате пари, за да им платите да минат "на бензин". Не, че ми пречи нещо.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на dodo_pv за този полезен пост
Iliyan N (18-08-2015), Посветения (21-08-2015)