Виж само едно мнение
  #13  
Стар 05-05-2021
Аватара на jabeto2
jabeto2 jabeto2 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: pleven
Мнения: 59
Благодари: 32
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yordanp Вижте мненията
Дадоха ми един приемник на Булсатком, на който договорът му е изтекъл преди 2-3 години. Картата му стои в приемника. Човека дал сателитния приемни поиска да му наглася, ако има български безплатни телевизии с народна музика, нищо повече не му трябва.

Намери такива телевизии за свободно излъчване на спъник Hellas Sat3 (39‘Е), 12214 V 30000.
Но тъй като аз съм абонат на Виваком и чинията ми е настроена на друг спътник – Intelsat 38 (45’0E), тестово сканирах един транспондер от 45 градус – 11555 V 30000. На тази честота има откодирани български телевизии и радиа. Появиха се на булсаком приемника в след сканирането, но се оказа че не показват.

Изписва ми надписи:


По някое време приемника забива (тотално се заключва)

На приемника пише:


Някъде четох, че не може на други спътници да се настройва антената. Дали в действителност е така и ако не може, това означава ли че на спитника Hellas Sat3 (39‘Е), ще показват безплатите канали? Все още не съм тествал на този спътник.

Никога не съм бил на Булсаком и се чудя защо приемника започва да брои каналите от номер 100 нагоре, не от 1-ви, 2-ри... и т.н.?
Здрасти откъде си ако си някъде около Плевен имам една Especta 1110 ще ти я подаря и си решаваш проблема
Отговори с цитат