Виж само едно мнение
  #32  
Стар 28-01-2024
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 490
Благодари: 141
Получил благодарност:
321 пъти в 132 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре, че се оттървах от тия мошеници преди две години по други подобни причини, но това е прекалено.
Имах преди време карта на Мах , за 3 лв. на месец, вярно, че ползвах номера през интернет... безлимитно. звъниш на всякъде и имаш номер, тогава, Булсата беше в ръцете на заралии и хората само поддържаха бившата мрежа на Мах-са. Та тогава таксите на пишман "операторите" варираха между 12-22 лв. за месец.
Бях си направил един експеримент. Един месец само на тая карта на Булсат, само през ВиФи мрежи. Оказа се, че можело.
Когато ми трябваше някой да готърся се връзвах през кафета или някоя друга домашна .на разстояние до 200 метра от мен , ако хич няма.
Като се шофира, по закон и без това не трябва да се говори, а и никой не те притеснява докато шофираш. На края на пътя те уведомява за 2-3 пропуснати обаждания.Вярно има и недостатъци, защото, ако се развали на пътя аутото няма от къде да се обадиш. На цялата магистрала съм видял 1 оранжев телефон в района на около ЦЯлапица и той сигурно не работи. Та тая магистрала не трябва ли да има на 1-2 км телефони за връзка със службите, или и тях ги има по документи, а парите прибрани.... Всичко в тая територия се прави в интерес на кожодерите и във вреда за народонаселението.
Сега гледам из новите рутери масово има опция за гост мрежа. Ако си направим едно общество, като подобни на запад, ще може да си ползваме за телефония, а ще ни трябва само един Макс-Булсат.. за телефонни номера. Тогава тия пишман "оператори" ще ни се молят да им използваме некачествените т.нар. услуги....
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на spgi за този полезен пост
gogyto (28-01-2024), Joro711 (28-01-2024), Vboxk (28-01-2024), бендо (28-01-2024), зизитоп07 (30-01-2024)