Виж само едно мнение
  #6  
Стар 22-05-2023
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Препоръчайте ми камера за охрана на вендинг автомат. Имам осигурен достъп до интернет през Wi-Fi. За сега се спирам на тези китайчита със сло ......
Не ти трябват китайчета, защото или ще ти изгорят като дойде жегата, или не разпознават картата или ще се рестартират без причина, или ще са някакво интерполирано менте .
От моя опит цял цех оборудвах с тепелинк вайфай камери - записват със звук, цветно нощно виждане на 2К. Помещенията в сградата са 5 като има и 3 метални врати с размери по-големи от гаражни врати. Покрива ги рутер тепелинк ах 2300. и оптичен интернет. Вътрешните камери ползвам от година и половина а външните от повече от половин година, а от един месец и външни въртящи камери поставих . Монтирал съм си и панорамна пред гаража си в къщи и е на височина където с една пръчка може да се удари. Не се притеснявай че някой ще я открадни, самата камера може сама да се пази, като и да изпраща и снимки до телефона ти всичко има в настройките и то на български език. Отделно съм монтирал и на един познат къде прави къща и гледа от чужбина как му строят къщата.
Та външните ми камери са TP-Link C320WS от които съм най-доволен и имат перфектна картина и двупосочен звук.https://ip-kamera.pazaruvaj.com/tp-l...ws-p718976475/
Вътрешните камери ми са TP-Link Tapo C210 също са 2К
и последно преди повече от месец купих и монтирах от тези TP-Link TAPO C500 три броя. Тези са HD, не се продава по хубавия 2К модел в България.
Самите камери си имат два вида сирени и светлини сигнали, освен това и 2 години гаранция.
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Хоризонт за този полезен пост
demmlik (23-05-2023), mad_07 (25-05-2023), milenjs (23-05-2023), ogibo (23-05-2023), vasilstf (22-05-2023)