Виж само едно мнение
  #14  
Стар 21-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На теория е така, ама на практика си взех лаптоп последно поколение намален от 1800 на 1400 с ваучер от виза още 140 лв надолу стана 1260 лв. И си беше съвсем актуален, 4 години по-късно още си е актуален. На майка ми пералнята я взех за 260 лв 6 килограмово беко. Как точно залежава една пералня ? Бойлера си го взех от 330 лв на 190 , сега още е 330 лв, трудно ми е да го определя защо , ама не е залежал толкоз... Пък и дали е лежал в склад или у нас на тръбите е малко относително Гумите миналата година си ги взех с дот септември при черен петък ноември, гумаджия познат без ддс не можа да ми докара цена даже близка до тях(беше над 30 процента разликата спрямо емаг) . Прахосмукачката ми още е 300+ пари, аз за 140 я взех... С един конвектор теси яко се набутах , ама не в цената ами си излезе просто боклук... Не е само емаг, заради техния черен петък другите регираха - технополис и техмарт(техномаркет не ги тача) свалят с 10 процента надолу, телевизора си го взех от техмарт , беше на промоция и на черния петък падна с още 10 процента, и от 1800 го взех на 1350... Просто трябва да се гледа и да се следи.... Тая седмица имаха намалено зарядно Xiaomi Roidmi 3a , намалено от 150 лв на 37 По всички магазини в олх и онлайн цената му е между 35 и 40 лв ... Та.... иска си гледане
ПС: От емаг вече пазарувам САМО на черен петък, с техните цигании ако цената не е добра изобщо избягвам да се занмиавам с тях. И до кзп стигнах за един спукан телевизор... Върнаха ми първо телевизора с еконт без да кажат какво са правили по него, после ми върнаха парите като изгоних куриера с метлата...
Отговори с цитат