Виж само едно мнение
  #208  
Стар 21-08-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Що пък реши че влизам грубо? Това което лъха от предишния ти пост е че и тоя със Ситроена си е виновен ама в бяла държава за такъв инцидент тоя с г класата ще стане на г, направо ще го осъдят.

ПС
Ако си мислиш че имам нещо против теб си в грешка, в другата тема мина границата и аз покрай теб или пък беше обратното няма голямо значение. Тия думи които написа са си за твоя сметка ако разбираш какво искам да кажа
Код:
Първоначално написано от Светия Дух 
Оня мухльо с червения ситроен уж спря да се разправя, ама не знам защо се озова на другия тротоар. 
Жената, която метна бутилка по джипа е по-голям мъж от него!
А тоя с джипа е за наказателно постановление.
Код:
Първоначално написано от TUISTERa 
Смятам, че слезе и отиде от другия край да звъни по телефона. Предполагам, че видеото показва само част от ситуацията, най-вероятно назд по булеварда ситроена е направил нещо и г класата го е настигнала и засякла на кръстовището, откъдето започва и видеото. Само можем да гадаем какво са си казали двамата
Код:
Първоначално написано от dolby
 И кво? Ще слезе от колата за да звъни по телефона от другия тротоар? Адски нелогично е. И има ли значение дали го е засекъл, така ли си разрешават проблемите тези с г класата? Добре че не е слязъл с бухалката да му потроши колата. А ако имаше деца в колата? Това може да се случи само в няколко определени държави
Не знам на какво ти лъха, ама мога да ти кажа нещо - каквото търсиш, това намираш, търсиш балкански манталитет, намираш балкански манталитет. Търсиш заяждане, намираш заяждане. Аз отговарям на размишленята на Светия ти дух, с мои размишления защо онзи се озова на тротоара, ти ми казваш , че ти лъха на нещо... Еми нека ти лъха
Отговори с цитат