Виж само едно мнение
  #11401  
Стар 20-05-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,615
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,206 пъти в 2,955 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Едно си баба знае,едно си баба бае!Припок,та припок!Комунист,та комунист!Значи,който не е от леевски е припок и комунист,така ли?Какъв отбор имаш?С назначени "собственици",за такса спокойствие!!А сега,спонсориран от ДПС-това е!Дреме ми и за литекс,и за цска,ама на теб гледам ти дреме за смешниците с калъфките!Духайте на байряма ,иначе сте следващите "припоци"!!!
Да ,имам си отбор,а ти и останалите припоци нямате,хем назначен,хем менте ,тире!Та няма как да коментираш!Хала е същия,но чорбата умре,а Левски не!Като идеме у шеста глуха,което между другото го искам,като припознаеме друг лиценз,като спреме да си плащаме краденото,тогава сме на същия хал и заповядай да ме храниш!Сега аз ще ви храня цялата дружинка !
И не си мислете,че нещо ме нервите,няма как да стане,това,че псувам глупаците е нивото на което падам!Глей само колко боклук има,а пък колко е скрит и ще се пръсне!
Цецо ,споко познаваш ме ,няма как да ме нерват,би ме нервирал умен човек,който прави глупости,тия са бетонирани кретени!
Айде продължавайте,до днес са 100мил и 500хил за отбора на народа,днес чакаме нови постъпления!Аз само ще смятам и ще псувам!