Виж само едно мнение
  #126  
Стар 28-01-2019
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,083
Благодари: 249
Получил благодарност:
266 пъти в 205 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хайде пак да се оплача от тези нехранимайковци!
Понеже тениса другата седмица ще се дава по платените диеми, миналия четвъртък отивам в офис и заявявам, че искам да ми се пусне Диема Екстра пакета като ще го спра след месец. Подписвам анекса и служителката каза, че тръгват веднага и ще трябва обаче да дойда пак за да ги спра, иначе ще ми се начисляват всеки месец.
Ок, снощи добавихме новия макс спорт 4 в "моя си списък", и да проверим работят ли Диемите и познайте... нямате абонамент.
Одеве бях пак до офиса, тя се сети и каза - трябва да работят. Викам да, ама не като приемника е рестартиран и от тока, и от бутона три пъти. Показва си епг-то, но надписа за абонамента стои. Сега чакам обаждане от по-горно ниво, където пак ще ме питат дали съм рестартирал приемника
Да добавя, че сме все още на 16Е и като навали съвсем леко сняг по чинията им с моноблока сигнала се губи.
Изтича ми договора и аривидерчи, защото цената им на месец нараства заедно с некомпетентността им!
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат