Виж само едно мнение
  #31  
Стар 25-10-2018
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от коста_дим Вижте мненията
Казаха ми, че със сатфайндъра мога по-ясно да видя дали изобщо хващам нещо от тези транспондери и ако “да”, то да мъча по-нататък.Тоест нулата на сигнал-индикатора на Дрийма, можело да не е съвсем нула....? Иначе да, към три пъти е по-скъп сатфайндъра от приемника -))), но нейсе, инструмент да има.А тези украински канали, които са на мултистрийма на 4.8Е, всичките ги има и FTA там и на 4W.Целта са 4-те ТВ1000 на Екстра ТВ и още няколко филмови които ги няма другаде.Едно че жената ги иска, а и аз се амбицирах, един холандец на 50км по-далеч от зоната на покритие от мен ми прати скрийншотове и на трите транспондера с по 8-9 децибела сигнал със 1.80 офсет на Channel Master.Все си мисля, че и при мен ще стане и нещо правя не по-реда си от липса на опит.Ако нищо не “разпука” на сатфайндъра с новия конвертор, тогава вече ще се предам....
Внимателно прочети това което си писал. Маркирал съм с червено същественото! Само по размер диагонал твойта антена е 2 пъти по-малка (по ефективност повече). Според мен mission impossible, но винаги можеш да ни изненадаш
Отговори с цитат