Виж само едно мнение
  #22  
Стар 11-05-2016
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз съм на Близу ( още откакто бяха Евроком/Евротурсат/Кабелтел ).
Супер доволен съм. Рядко имам проблеми, но когато имам, не ги оставям на мира докато не го оправят. Последните години действително много подобриха мрежата си в района където живея. Имам съсед който работи в подръжката на мрежата им и той ми е казвал, че заради мойте оплаквания мрежата в района е една от най-добре поддържаните.
Реално не съм имал пробем със скоротта на нета. 100МБ=100МБ нет. Без загуба. Качеството на ТВ им за мен е на много добро ниво. На 60 инча ТВ определно ХД каналите са с перфектни. СД каналите също са много добре.

Преди години бях абонат на Булсатком само за да ги видя що за чудо са, но определно не ми допаднаха. Лошо качество на картина, много от добрите канали липсват ( тези които аз смятам за добри - спорта не е между тях ). Това е сигурно единственият оператор в света, който не предлага HBO. Не че HBO e нещо супер по-по-най, но не си кривете душите - каналите наистина предлагат прилична продукция. Спрях си абонамента към БСК веднага след последната задължителна вноска по договор. Добре, че беше само за 1 година.
Сега ползвам антената на Булсатком за 19.2Е, а ХД приемника им събира прах в едно чекмедже. Даже не знам за какво мога да го ползвам.
Отговори с цитат