Виж само едно мнение
  #69  
Стар 10-03-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Може и другия вариянт- продавача както казваме тука по Иберико, си няма и пута идея, какво е имал , какво е омазал и въобще какво е като цяло състоянието на кутията , всеки има и ще има такава история с не предизвестен край, така че, проби до дупка и ако става въпрос за дънна платка, аз не виждам смисъл -100 евро ,едно Зеро е кажи речи тая цена и един SF8 също,просто немислим ремонт и както и да го гледам апарат , за който харчиш 200 лв и е ремонтиран, това е като да купиш Мерцедес , ама с мотор на първи основен, като нов ама не.
Но всеки е шеф сам на джоба си, колегата да прецени възможносттите си , аз имах един подобен проблем преди две седмици с един Азбокс Мини Ме,улезна вода по коаксиалния кабел чак в тунера и майко мила , като го отворих и зачистих с една четчица ,окисленията , след това се оказа , че липсват 3 компонента , гледахме струвахме и дзумбата гледа един 6211 на Авайлинк , ама просто ремонта и да купя друг с аварирала платка става 60-70 е и му взех дистанционното и зареждащото и останалото в контейнера

Последно редактирано от Neo64 : 10-03-2015 на 21:37
Отговори с цитат