Виж само едно мнение
  #9  
Стар 26-06-2014
Аватара на Саян
Саян Саян не е на линия
Anime World Transwanderer
 

Дата на присъединяване: Jun 2014
Местоположение: Sofia
Мнения: 6
Благодари: 7
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Angry Проблем...

Добре, дойде ми конфигурацията - октагона, LNB-то, всичко точно, вързах го, накарах хората да ми сканират предварително 19.2, за да мога после по-лесно да си го настроя, нооо... ето че след 4 часа въртене не мога да го наглася. Черен екран и нищо друго, на предефинираните канали. Реших да го врътна от двете страни и да сканирам за други програми без да трия тези, хванах 1 турска на 31,5 - астраБ, до колкото се ориентирах по Lyngsat.com, другите макар и с добър уж-сигнал, не тръгваха. Врътнах в обратна посока - 13,5, ойтелсат, рай уно-тре, пак така - уж сигнал, но нищо освен черен екран. А посредата няма нииищичко! Нито ми намира, нито която и да е от програмите ми се връзва. Какво подемоните може да се е прецакало толкова... не съм пипал по настройки. Дали ако ми е сканирана с офсетова антена а аз съм с параболна има значение вече нямам представа Ъгъла под който съм поставил конвертора няма значение нали? Значение има само за офсетните- при мен просто е в центъра, а тялото накъде е - все тая?
__________________
We All, are some kind of family :!:
The world would be a better place if more ppl would think

Последно редактирано от Саян : 26-06-2014 на 18:06
Отговори с цитат