Виж само едно мнение
  #4  
Стар 31-01-2014
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 519
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не виждам какво толкова не е ясно в написаното от мен? Значи става въпрос за ЛАН доставчик в София не визирам кой е. Товва не е важно според мен, рутера ми е TL-WR1043ND Firmware: със DD-WRT v24SP2- (03/25/13) std.
Просто попитах когато чеква на всяка 10-та минута ИП-то радиото спира, нито се получават загуби на пакети в момента на спирането на радиото. Просто попитах, а това да ми се прави някой на много знаещ, и да държи тон във форума, че другия е незнаещ и да се прави на велик не мисля, че е редно и това не е за първи път във форума. Милсех, че този форум е да си помагаме и да споделяме мнение и т.н. а не да се правим кой колко е велик или другия колко е бил прост. Това го пиша, като знам, че мога да получа и бан от админа, но не съм от вчера във форум и си кавам това което мисля, защото не е за първи път не само към мен такова държане. Като те дразни моя въпрос не се опитвай да помагаш и да се правиш на велик и не се опитвай да ме направиш да бъда само един от много посетители във форума с твоето държане. Все пак е право на Админа на форума да ме банне за тзи мой остри думи!
Който иска да ми даде съвет ще съм му благодарен.
Предполага поне някой коелги от форума ме знаят та дори и само задочно и това ми е първото такова остро мое мнение във форума и надявам се последно.
Бъди жив и здрав om63
Отговори с цитат