Виж само едно мнение
  #61  
Стар 28-03-2013
datajumanji datajumanji не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 175
Благодари: 8
Получил благодарност:
59 пъти в 30 поста
Сваляния: 77
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерчо Вижте мненията
Предполагам никъде. Изглежда инвестираш в подходящ хардуер, който държи по много години и е актуален. Имаш хигиена на браузването, не се набиваш в кофти кътчета на интернет. Не ползваш кейгенаратори и крактнат софтуер. Редовно си правиш онлаин сканиране за буби.

Ти определено си адвенсет юзър. Поздрави за което.

Аз две години бях с Windows 7, имам много добри впечатления от напредъка, който показаха от M$. Но все пак преди няколко месеца нещата рязко се объркаха. Та в крайна сметка отново съм на страната на облъчените.

Всеки може да си ползва каквото иска, лично аз предпочитам да си защитавам данните с интернет инструменти от конзолата и няколко скрипта, от колкото да се доверявам на АВ програма. Чисто дидуктивно, ако човек се замисли как работят тия неща ще си направи извод.

ОС -> Virus -> An****rus

И понеже атаките не са срещу теб ти се радваш на разработките на определената програма да фиксва известни бъгове. Ясно ти е че няма как да фиксва неизвестни такива. Това те прави Хепи, мен също защото обичам да виждам Хепи хора.

Поздрави
кви атаки, кви пет лева?
free=земи го тоа, хич няма да те бавим!
ползвай си бъгавия линукс и не се меси при хората!
писнало ми е от многознайковци...
дето само си мислят, че могат да инсталира, администрират и управляват операционни системи и мрежи...

Гроздето е кисело, особено ако ти идва твърде скъпо...
Отговори с цитат