Виж само едно мнение
  #3  
Стар 20-12-2012
Аватара на marto
marto marto е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: Варна
Мнения: 427
Благодари: 50
Получил благодарност:
171 пъти в 123 поста
Сваляния: 47
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Здравеите от няколко месеца имам този приемник (може и година) и към него имам вързан хард диск 1 терабаит с външно захранване.Значи приемника се бави между смяна наканалите (не винаги) , но в повечето случеи и започват да се въртят едни колелца - да мисли което много ме дразни.Чува се , че харда започва да работи когато се ебава и тогава след 6-7-8 секунди се оправя.Така беше и със стария приемник vu+solo с харда пак същите номера.Днес реших да махна харда и да пробвам без него.Ми направо - корена разлика- приемника лети - няма мислене - въртене на колелца и дразнене.Защо харда ми бави приемника и как да се настрои ??? осталил съм го харда да работи на 2 мин. да не би нещо таимшрифта да е включен и затова да мисли така приемника като е вързан за харда? Някои имал ли е такъв проблем.Вчера му сложих и външно вентилаторче и приемника не е така топъл вече.Как да оправя проблема с бавенето на приемника с работещ хард с външно захранване ?
Сложи в Настройки/Система/Твърд диск/Настройки HDD/No standby
__________________
VU+Ultimo 4K; ET9000; IPbox9000HD ; dm500s; Triax TD110; Invacom SNH-0.3dB; Samsung Q950TS 8K
Отговори с цитат