Виж само едно мнение
  #1  
Стар 20-12-2012
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране Xtrend 5000-проблем с харда.

Здравеите от няколко месеца имам този приемник (може и година) и към него имам вързан хард диск 1 терабаит с външно захранване.Значи приемника се бави между смяна наканалите (не винаги) , но в повечето случеи и започват да се въртят едни колелца - да мисли което много ме дразни.Чува се , че харда започва да работи когато се ебава и тогава след 6-7-8 секунди се оправя.Така беше и със стария приемник vu+solo с харда пак същите номера.Днес реших да махна харда и да пробвам без него.Ми направо - корена разлика- приемника лети - няма мислене - въртене на колелца и дразнене.Защо харда ми бави приемника и как да се настрои ??? осталил съм го харда да работи на 2 мин. да не би нещо таимшрифта да е включен и затова да мисли така приемника като е вързан за харда? Някои имал ли е такъв проблем.Вчера му сложих и външно вентилаторче и приемника не е така топъл вече.Как да оправя проблема с бавенето на приемника с работещ хард с външно захранване ?
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат