Виж само едно мнение
  #4  
Стар 25-01-2012
perso78 perso78 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 94
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
пускам тази тема надявам се да е първа тук.

имам няколко питания . блокирва ли приемникът на виваком честоти на други конкуренти и кои ?

примерно намирам астра3Б 23.5е илизат ми доста канали но до 32 броя .
излиза ми един нова спорт но дали е нашият не знам , dance trippin, novinka HD , и други не помня всички , колкото и пъти да въвеждам честотите на сателайт БГ все тези канали ми излизат , но би следвало да са повече антената съм я настроил добре .

друг проблем излизат ми почити всички канали от астра 19.2е около 300 с тв и радио .

но защо примерно на канали anixe HD и други фта хд канали няма звук иначе картината е добре ...


от хелас сат 2 39е ми излиза почти всички канали дори и ХД нищо че са кодирани даже и БГ каналите ми излизат , но скат тв все си стои кодиран , с сд приемника поне се чуваше звука но с хдто и това го няма

от хотбърд 13е излизът всиички канали както и от тюрксат 42 е


излизат канали от този спътник евробърд на 9 е където е канала tracer tropicana HD който е музикален и мисля от 7е

но пак трябва да пробвам

най вече искам да знам има ли начин да отблокирам това на 39е скат тв и защо на 19.2е някой фта хд канали нямат звук а картината е перфектна


скат тв е кодирана излизат само каналите ббт фен тв балканика планета фолк фолклор тв да войс тараф
Отговори с цитат