Виж само едно мнение
  #7  
Стар 11-03-2009
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Смяна на имиджи

Предимствата са визията най-вече, общо взето предимствата са големи, много по-бързо работи от НЛБ или СИФТИЙМ имидж ! Обаче крашва и се рестартира целия приемник, което не е малък проблем ! На тоя етап няма стабилна енигма 2, а енигма 1 още не е излязла, чака се от АБ КОМ, която ще бъде 100% стабилна, понеже всичко що е АБ КОМ-ски имиджи за IPBOX SD или HD е 100% стабилно, примерно AB COM Enigma 2 за IPBOX 422S, най-стабилният софт за IPBOX, работи му абсолютно всичко, от където и да го погледнеш, че дори и CCcam, дето в eurocardsharing-a се убиха да пишат глупости, че работило само ССКам 1.7.9 (или подобна стара версия), е да ама не 2.0.9, 2.0.10, 2.0.11 с работят много по-стабилно от колкото на дриймбокс !

Дриймбокса е китайско чудо, купуваш го и след 1 година, купуваш още едно. Който мисли да инвестира парите си в качествен приемник, то това са ИПБОКС-овете, казвам го понеже съм сравнявал и Дриймбокс и ИПбокс ! ИПбокса се държи много по стабилно, когато го ползваш 24 часа през денонощието и когато не го изключваш не забива както забива дриймбокса ! Модел 910 HD със софтуер на НЛБ, никога не ми е забивал когато съм гледал дори и над 8 часа телевизия, за разлика от прехваления ДМ800, който забива на всеки 15 мин, когато го напълнеш по-здраво с настройките, казвам го от опит с повечето от приемниците, за качеството на картината и тунерите не може да става и въпрос, дриймбокс имат най-калпавите тунери от линукс сателитната гилдия !

Поздрави на всички .
Отговори с цитат