Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   СПОРТ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Бока - М. Юнайтед по bTV от 19:00 ч. (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=4158)

Джак 29-07-2009 10:54

Бока - М. Юнайтед по bTV от 19:00 ч.
 
Довечера bTV ще излъчи мачовете от турнира Audi Cup - от 19:00 часа Манчестър Юнайтед излиза срежу Бока Хуниорс, а в 21:00 - Байерн Мюнхен срещу Милан!
Бербатов се представи отлично в последния мач на Манчестър с гол и 3 асистенции. Дано тази вечер продължи тенденцията да прави по-добри мачове, след като ги няма Роналдо и Тевес и вече играе на върха на атаката.

Веско 29-07-2009 11:06

Аз ще имам щастието да ги гледам на живо ! Имам билети и за двата дни,Митко е титуляр за мача с Бока!

ТИНТИН 29-07-2009 11:38

Веско направи някоя снимка да документираш после;)

aggbg 29-07-2009 11:56

21:00 - Аспирините срещу Милан
 
Само малка корекция - не аспирините от Bayer04 Leverkusen, а Bayern Munich.

Веско 29-07-2009 12:06

Цитирай:

Първоначално написано от CANALSAT (Мнение19055)
Веско направи някоя снимка да документираш после;)

Ще направя,няма проблем! Чакам с нетърпение да отида на стадиона.

Slammer 29-07-2009 19:11

в 19:30 ще е мача...

dzumba 29-07-2009 20:24

Цитирай:

Първоначално написано от Jack (Мнение19042)
Довечера bTV ще излъчи мачовете от турнира Audi Cup - от 19:00 часа Манчестър Юнайтед излиза срежу Бока Хуниорс, а в 21:00 - Байерн Мюнхен срещу Милан!
Бербатов се представи отлично в последния мач на Манчестър с гол и 3 асистенции. Дано тази вечер продължи тенденцията да прави по-добри мачове, след като ги няма Роналдо и Тевес и вече играе на върха на атаката.

Пак не си наясно с футбола,мореплавателю!Бербатов ще играе,зад Оуен и Руни винаги!Където му е мястото!И естествено има шанс за златната топка тази година,въпреки,че съм батковист!
Тия Бока и срещу Баку ще им е трудно!

Джак 29-07-2009 20:27

Ти явно знаеш повече и от сър Алекс. Но няма нищо чудно в това - все пак си цар на тъпаците!

Цитирай:

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън прогнозира, че българският нападател на тима Димитър Бербатов ще направи фантастичен сезон.

Според шотландеца, родният национал ще прогресира страхотно през предстоящата година, в която трябва да запълни празнините, оставени от Роналдо и Тевес. Берба обаче има сериозна конкуренция в лицето на Майкъл Оуен, Уейн Рууни, Федерико Македа и Дани Уелбек. Фърги обаче смята, че мултимилионното му попълнение от миналия сезон ще блесне.

Преди мача на Юнайтед с Бока Хуниорс, сър Алекс заяви пред Daily Telegraph: „Наистина мисля, че Бербатов ще направи невероятен сезон за нас.”

След като работи една година с нападателя, сега Фъргюсън смята, че знае как да извади наяве най-доброто от Берба. „Знам точно как да го използвам на терена, той ще играе централен нападател,” добави наставникът.

Фъргюсън не е изненадан да види добрата форма на българина в предсезонната подготовка. Бербатов реализира две попадения по време на азиатското турне на Ман Юнайтед. „Очаквах да видя от него точно това. Миналата година бе странна за него, а може би не го използвахме на правилните позиции,” призна сър Алекс.
http://gong.bg/view_article.php?article_id=83991
Иначе за този приятелски мач може да потърка до второто полувреме резервната скамейка. За такива мачове не си струва да се хабят асовете.

dzumba 29-07-2009 20:32

Цитирай:

Първоначално написано от Jack (Мнение19115)
Ти явно знаеш повече и от сър Алекс. Но няма нищо чудно в това - все пак си цар на тъпаците!


Иначе за този приятелски мач може да потърка до второто полувреме резервната скамейка. За такива мачове не си струва да се хабят асовете.

Приличаме си със съра,той е най великия треньор!
А Бербатов ще влезне и ще има шоу,но ти не ги разбираш тези работи!:gigi0000:

Джак 29-07-2009 20:41

Приличате си не със сър Алекс, а с Батков - защото той е също цар на тъпаци. :worry:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:27.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.