Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Забавно (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=180)
-   -   Напъните на чича ви Генту и морското чедо, което го напича пловдивското слънце (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=23441)

Brian 14-06-2012 13:07

Напъните на чича ви Генту и морското чедо, което го напича пловдивското слънце
 
Блиц... млиц... а знаете ли, че по време на заметресението се надървих и члена ми стана 3! пъти по голям?

Съвсем нормални процеси. Ако ги нямаше, нямаше да има и земетресение. Лично аз с удоволствие ще отида на Санторини това лято. Ще взема и тъщата :worry:

Brian 14-06-2012 13:28

Да беше цъкнал на линка да поумнееш и ти преди да питаш? :worry:

Brian 14-06-2012 13:30

Къде го прати и ти?!? Той не е дорасъл за там още! ;;602

Brian 14-06-2012 13:41

Моля. Все пак тук темата е да обсъждаме земетресенията, а не кой какво изакал в някой жълт вестник, нали?

Brian 14-06-2012 13:42

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение167257)
Рядко питам!А набора е по млад и ме изпревари,докато свалях гипса!

Не беше към теб репликата, а към градския. И двете :)

Brian 14-06-2012 13:47

Цитирай:

Първоначално написано от pmhawk (Мнение167256)
Благодаря много, да сте жив и здрав :)

Ти винаги ли спамиш така здраво без да се придържаш към темата? :D


Защо да не се придържам към темата? Насочих те към една препратка за активизиране на вулкана на остров Санторини. Както и мониторинга на Везувий и там се прави сателитно наблюдение на нивото на земната повърхост, а то се променя според налягането на магмата под нея. Признак на повишено налягане е повишаването на надморската височина на повърхността със сантиметри, а това движение води до земетресение. Това в жълтите вестници дето ни ги цитираш е пропуснато. Там се търси сензацията, че земята се е повдигнала с 15 сантиметра разбираш ли! Разстояние дето за него според българския лаф за близо - То като гледам по моя и толкоз няма.
Та усети ли се сега с кого се ебават и кой трябва да си вдигне малко културата, поне да гледа НГ със сателитната вместо по цял ден да зяпа цици по Платена ХД???

Brian 14-06-2012 14:21

Не знаеш ли защо? Не си ли чел за световната конспирация и (да цитирам един съфорумник, който цитира един несъфорумник) колоездачите? До там стигна тяхната наглост, че започнаха да си играят и с нивото на земната кора!

Ти въобще какъв отговор очакваш не мога да те разбера? Това, че ти вчера научаваш за това, че земята "диша" не означава, че този процес е от вчера. Така е откакто свят светува и ще бъде докато света светува, само накрая ще бъде няколко пъти по-начесто и по-бързо и ще свърши :worry:

DON Джолан 14-06-2012 14:33

Цитирай:

Първоначално написано от d3v1c3nv11 (Мнение167240)
Блиц... млиц... а знаете ли, че по време на заметресението се надървих и члена ми стана 3! пъти по голям?

Съвсем нормални процеси. Ако ги нямаше...

На мен като се надърви, члена ми пораства не 3 а 5 пъти! Много ти е малък. А по време на земетресение - до 10 пъти. ;)
Съвсем нормални процеси...

Brian 14-06-2012 14:43

Малей... той ако стигне 5 пъти ще пръска сливи яко, то на трета степен вече не дават отзад :;810




Четете за Санторини, ако някой го чува за първи път острова извън туристическите поътеводители :clickme

gentu 14-06-2012 15:14

Цитирай:

Първоначално написано от DON Джолан (Мнение167275)
На мен като се надърви, члена ми пораства не 3 а 5 пъти! Много ти е малък.

-то малките "порастват" повече , а големите почти не порастват - естествен процес....:D


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:57.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.