Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   причина поради която да се преместя от булсат на мтел? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=34913)

Цец0 23-11-2014 13:35

Антонио, не разбрах за IP телевизията ли питаш или за сателитната?

Антонио 23-11-2014 13:37

За ИП, идеята ми е да ги комбинирам с нета, на който така или иначе съм и нямам причина да го сменям.

Цец0 23-11-2014 13:40

Мисля, че в стандартния е SD версията, а HD-то е на разширения пакет.

морския 30-11-2014 09:28

по принцип за мене няма значение кой е оператора... за мене е важно дали едните ще дойдат за 3 дена или за 5 :) особено ако си далече от областен град и няма представител в населеното място което живееш :)

vasilstf 06-12-2014 22:24

При сателитната, тези канали които излъчват в HD не се предлагат в SD. Визирам nova sport, btv (всичките канали), nat geo, fuel tv, automotor und sport, каналите на HBO и cinemax, ftv, ID xtra, планета, djazz.tv, brava, unitel classica, filmbox, docubox, fast & fun box, fightbox и eroxxx. При тях няма SD версии в транспондерите на мтел, всичките са само в HD.
IPTV от мтел не коментирам, трагична е.

Златанов 06-12-2014 22:31

Е това, че са HD като проблем ли го изтъкваш? Поне не са лейки като Булсатком, които хем им се иска, хем не им стиска, за да подменят всички приемници и да спрат с излишния капацитет, като дублират канали в SD и HD. Истината, поне за мен е, че МТел тръгнаха доста добре. Имат 2-3 неща, които трябва да преосмислят като малоумно формираните такси за допълнителните приемници - нещо, което никой оператор не практикува, тоест всеки приемник да им е различна такса. И като тоя измъчен пакет, заради BOX групата и са пушки.

vasilstf 07-12-2014 01:21

Не го изтъквам като проблем, напротив. От около две седмици съм с тяхна антена и засега съм доволен като качество. Съдържанието им е проблем според мен, както и липсата на основни канали като Eurosport. Има доста необходими глезотийки, които ги няма на IPTV платформата им, но ги има при повечето оператори.
А що се отнася до качеството на HD каналите, те нашите не могат да предложат повече. Гледам немските на астра и в 720p картината им е в пъти по-добра от тази на българските "full hd" канали. Не е от оператора, а от сорса, защото съм сравнявал и при други оператори.

сапкан 19-01-2015 14:09

Аз съм на Була и съм недоволен и от качеството и от съдържанието. Була добавят нов канал веднъж на 6-7 години. Гледам предимно ХД, качеството им го сравнявам с ХД-тата на близу и за мое съжаление няма нищо общо. Надеждата ми беше в Мтел тъй като съм окабелил само за сателитна тв и нямам опция да пусна близу. Много са разнобойни мненията за качеството на Мтел и засега мисля да изчакам. Предполагам че ще развият бързо услугата, в сравнение с Була всичко е бързо те са тотално спрели...

Milenrec 19-01-2015 15:06

Абе не е чак толкова зле Мтел и качеството не е толкова зле колкото го изкарват ,има си Екшъна,Ринга и Нова спорт HD ,чакат се и Евроспортовете
,ама нещо се забавиха!

manechi 19-01-2015 18:25

Едва от
 
Сапсан, ти българин ли си или нещо бъркаш словореда-излиза нещо като една гаща плява за нащо магаре...Или си превъзбуден-успокой се !


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:26.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.