Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Забавно (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=180)
-   -   кои windows е най подходящ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=12960)

chano 30-12-2010 16:48

кои windows е най подходящ
 
реших аз да си подкарам едно компютърче старо и съм му купил външен тунер,
Та въпросът ми е кои windows е по подходящ за сателитна телевизийка и гледане на филмчета,ако има нещо мултимедиино,
Вторият въпрос ми е как и каде да инсталирам CCcam ,и ако има нещо което не знам моля да подскажете,.........
Че съм си купил НОВИ ИНСТРУМЕНТИ......:lol15:като ЧУК и ТН>>

gentu 30-12-2010 17:18

Ама ти нали беше написал че комповете си ги бил вече изучил ,какво ни
подпитваш само и после да ни гледаш сеира?
Накрая ще искаш и диплома да ти издадем за завършени кУрсове!!!:s103

Иван Атанасов 30-12-2010 17:27

chano, незнам за теб и това как ще направиш компютър за мултимедийни цели със старо снаражение. Аз използвам доста мощен компютър за мултимедиен и затова стар компютър за мултимедия не ми се връзва.

shemetcho 30-12-2010 17:29

Отдавна казах, че този човек е агент на северно корейските тайни служби а вие си мислите, че се шегувам... Почти съм убеден, че това е техния стил на действие - провокативни въпроси докато превъртиш и си изпееш всичко...
:; 750

martinakis 30-12-2010 17:34

Щом ти е старо пс-то ,слагай windows xp.Относно тунера,свали си плеъра dvbdream + лекарство за него.За платките не се ползва ццкам ,като за премник.Най популярни плугин клиенти са hadu и acamd.

shemetcho 30-12-2010 17:39

Цитирай:

Първоначално написано от Иван Атанасов (Мнение69587)
chano, незнам за теб и това как ще направиш компютър за мултимедийни цели със старо снаражение. Аз използвам доста мощен компютър за мултимедиен и затова стар компютър за мултимедия не ми се връзва.

Лелеееее, ти с тази машина да не предсказваш климатичните промени на планетата :hammer: ? Ако това в подписа ти е реална машина или е мечтаната такава...
На Pentium 4 HT, 2GB ram, Radeon 9550 съм пуснал от 4 години да се въртят клипове на няколко плазми и си работи перфектно. И това е направено в 4 заведения.
Athlon X2 240, ASUS M4A88T-M, 2GB RAM съм правил мултимедийни машини на които се гледат ХД филми.
Chano, давай смело! Има страхотни линукси за мултимедия. Забрави за бозата.

Иван Атанасов 30-12-2010 19:52

Цитирай:

Първоначално написано от shemetcho (Мнение69591)
Лелеееее, ти с тази машина да не предсказваш климатичните промени на планетата :hammer: ? Ако това в подписа ти е реална машина или е мечтаната такава...
На Pentium 4 HT, 2GB ram, Radeon 9550 съм пуснал от 4 години да се въртят клипове на няколко плазми и си работи перфектно. И това е направено в 4 заведения.
Athlon X2 240, ASUS M4A88T-M, 2GB RAM съм правил мултимедийни машини на които се гледат ХД филми.
Chano, давай смело! Има страхотни линукси за мултимедия. Забрави за бозата.

Незнам. Може и да бъркам, но за пълноценни мултимедийни функций трябва не космически компютър, но такъв които може да поеме голямо натоварване.

P.s. Chano, би ли казал какъв е точно компютъра, т.е. някакви данни, като рам, харддиск, процесор и т.н.

uscxeu 30-12-2010 20:32

ре:
 
windows 95/98 milenium edition има ги знаеш в кой тракер :)

бебезавър 30-12-2010 20:44

Цитирай:

Първоначално написано от Иван Атанасов (Мнение69618)
Незнам. Може и да бъркам, но за пълноценни мултимедийни функций трябва не космически компютър, но такъв които може да поеме голямо натоварване.

P.s. Chano, би ли казал какъв е точно компютъра, т.е. някакви данни, като рам, харддиск, процесор и т.н.

С ион чипсет, аз съм му го препоръчал и ще работи !!!
Интел атом 330 с 2 гб рам, не знам кво ХДД му е напукал!

Devnull 30-12-2010 20:45

Май ще имаш много работа Бебеее.;;573


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:49.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.