Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   проблем със приемника (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=28500)

Маро 07-04-2013 19:24

проблем със приемника
 
Здравейте,
имам проблем с приемника. Всичко съм свързал както трябва, насочил съм и чинията накъдето трябва, но на скалите нищо не ми показва и дава - седи си на нула .Всичко е ново, и приемника, и окото, и чинията. Проблема е, че съм в Белгия и няма кой да помогне :s104 Приемника е на Sagemcom. Има ли някъкав начин да се рестартира приемника, защото няма видимо копче за това? Всякакви съвети са добре дошли :c040: Благодаря предварително!

ВалчоП 07-04-2013 19:48

Щом всичко си направил както трябва, опитай тогава с друг приемник, ако имаш подръка, или от приятели.
п.с. сигурен ли си, че това
Цитирай:

Всичко съм свързал както трябва, насочил съм и чинията накъдето трябва
е наистина така???;;601

БАМБУЧА 07-04-2013 19:59

Остави го включен за 1-2 часа и сам ще зареди софтуер и канал листа.;)

naso58 07-04-2013 21:03

Цитирай:

Първоначално написано от Маро (Мнение239035)
Здравейте,
имам проблем с приемника. Всичко съм свързал както трябва, насочил съм и чинията накъдето трябва, но на скалите нищо не ми показва и дава - седи си на нула .Всичко е ново, и приемника, и окото, и чинията. Проблема е, че съм в Белгия и няма кой да помогне :s104 Приемника е на Sagemcom. Има ли някъкав начин да се рестартира приемника, защото няма видимо копче за това? Всякакви съвети са добре дошли :c040: Благодаря предварително!

Какъв е приемника и какво искаш да гледаш на него за да се опитаме да ти помогнем.;;601

фолкръм 07-04-2013 21:09

Цитирай:

Първоначално написано от naso58 (Мнение239051)
Какъв е приемника и какво искаш да гледаш на него за да се опитаме да ти помогнем.;;601

Той си го е написал човека какъв е приемника, но кой да чете! А като видиш и в кой раздел е темата и ще разбереш какво иска да гледа!:lol15:

ВалчоП 07-04-2013 21:14

Аз пак не съм наясно, как е разбрал колегата, че
Цитирай:

Всичко съм свързал както трябва, насочил съм и чинията накъдето трябва
;;601

naso58 07-04-2013 21:39

Цитирай:

Първоначално написано от фолкръм (Мнение239056)
Той си го е написал човека какъв е приемника, но кой да чете! А като видиш и в кой раздел е темата и ще разбереш какво иска да гледа!:lol15:

Колега аз макар и да сричам, още първия път разбрах за кой приемник става въпрос и предположих какво иска да гледа момчето с него.Ама моето и твоето предположение не струват и пет пари за чуждата собственост.Още повече ,че той просто пита с недомлъвки което насочва на други мераци може би.За това го попитах ясно и точно да посочи.::worry:

nugya 07-04-2013 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от Маро (Мнение239035)
Здравейте,
имам проблем с приемника. Всичко съм свързал както трябва, насочил съм и чинията накъдето трябва, но на скалите нищо не ми показва и дава - седи си на нула .Всичко е ново, и приемника, и окото, и чинията. Проблема е, че съм в Белгия и няма кой да помогне :s104 Приемника е на Sagemcom. Има ли някъкав начин да се рестартира приемника, защото няма видимо копче за това? Всякакви съвети са добре дошли :c040: Благодаря предварително!

Приятел най добрия начин е да звънеш на телефон 123 на оператора.От там ще пуснат екип на командировка за монтажа.Успех

gogyto 07-04-2013 21:57

Цитирай:

Първоначално написано от nugya (Мнение239066)
Приятел най добрия начин е да звънеш на телефон 123 на оператора.От там ще пуснат екип на командировка за монтажа.Успех

Екип за Белгия..в командировка :lol15:

naso58 07-04-2013 22:06

[QUOTE=Маро;239035]Здравейте,
имам проблем с приемника. Всичко съм свързал както трябва, насочил съм и чинията накъдето трябва, но на скалите нищо не ми показва и дава - седи си на нула .Всичко е ново, и приемника, и окото, и чинията. Проблема е, че съм в Белгия и няма кой да помогне :s104 Приемника е на Sagemcom. Има ли някъкав начин да се рестартира приемника, защото няма видимо копче за това? Всякакви съвети са добре дошли :c040: Благодаря предварително![www.smw.se Това е сайт който може да ти помогне и ако и с него не се оправиш,ще се наложи да си платиш на специалисти от там , които да ти я настроят.::s103


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:11.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.