Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=14359)

uscxeu 25-02-2011 14:29

внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком
 
преди 3 месеца станах абонат на виваком тв до тук добре ... с самата тв като цяло съм доволен и проблем нямам дори при сняг имам добър сигнал.... ама следва едно -> Но !!! и то е много внимавайте ако сте абонат на виваком тв и примерно направите като мен от пакет старт преминете към пакет стандартен и да речем след време пожеалете да се върнете на пакет старт ето ти изненадата .... звъня казвам искам да се върна пак на пакет старт и какичката на телефона ми казва не може е искам да попитам уважаеми вивакомковци какви са тия работи да не може да гледам който си пакет поискам никъде в договора ми не пише че не мога да сменям пакета когато пожелая ако така ще я караме до края само чакам да ми изтече договора и се махам от вас .

предупреждавам и другите виваком абонати да не бързате да се абонирате нито за пакет стандарт или пакет премиум защото това си е здрава набутвация примерно ако се абонирате за някоя промоция където е да гледате 1 месец безплатно пакет премиум после ще трябва да стоите само на този пакет !!!

:twisted::twisted::twisted:

ТЕХНИКА 25-02-2011 14:37

[QUOTE=uscxeu;84875]преди 3 месеца станах абонат на виваком тв до тук добре ... с самата тв като цяло съм доволен и проблем нямам дори при сняг имам добър сигнал.... ама следва едно -> Но !!! и то е много внимавайте ако сте абонат на виваком тв и примерно направите като мен от пакет старт преминете към пакет стандартен и да речем след време пожеалете да се върнете на пакет старт ето ти изненадата .... звъня казвам искам да се върна пак на пакет старт и какичката на телефона ми казва не може е искам да попитам уважаеми вивакомковци какви са тия работи да не може да гледам който си пакет поискам никъде в договора ми не пише че не мога да сменям пакета когато пожелая ако така ще я караме до края само чакам да ми изтече договора и се махам от вас .

предупреждавам и другите виваком абонати да не бързате да се абонирате нито за пакет стандарт или пакет премиум защото това си е здрава набутвация примерно ако се абонирате за някоя промоция където е да гледате 1 месец безплатно пакет премиум после ще трябва да стоите само на този пакет !!!


Изрично е упоменато-Избрания пакет може да се смени само един път в месеца.И не се преминава от по-скъп към по-нисък.Заявява се по-нисък/откъм такси/ за следващото плащане.Така е при всички оператори и така ще си остане.Не е възможно да си играят всеки ден с прищявките на когото и да е.;;650

petar258 25-02-2011 16:23

Имам навик да преглеждам всичко за нещо което ме интересува и на сайта на виваком(или в документ за предлаганите услуги и промоции) за сателитната им телевизия пише че е възможно преминаване само от по-нисък план към по-висок, не и обратното! Мисля че това се отнасяше за промоционалните им оферти но нищо чудно да е не само за тях. Това го имат и в условията за мобилни услуги, явно си мислят че е приложимо и за сателита.
Така че е добре преди да се жалвате да си четете всичко преди да се нашиете.

Цец0 25-02-2011 16:29

Това не се касае само за телевизията. Това се касае за всичките им услуги. По-нагоре да, по-надолу не... На печелившите честито :)

dido sat 2010 25-02-2011 16:34

Цитирай:

Първоначално написано от petar258 (Мнение84906)
Имам навик да преглеждам всичко за нещо което ме интересува и на сайта на виваком(или в документ за предлаганите услуги и промоции) за сателитната им телевизия пише че е възможно преминаване само от по-нисък план към по-висок, не и обратното! Мисля че това се отнасяше за промоционалните им оферти но нищо чудно да е не само за тях. Това го имат и в условията за мобилни услуги, явно си мислят че е приложимо и за сателита.
Така че е добре преди да се жалвате да си четете всичко преди да се нашиете.

Така е прав си аз като бивш тяхен служител ще потврдя тезетати.;;510
За всички услуги на виваком важи следното: абоната няма право да минава от от по-висок план към по нисък и същото така ако някои иска да мине от един план на по-висок ще трябва да знае че договора му ще бъде удължен със една година автоматично.
Като всичко това се отнася за всички услуги без значение дали са във промоция или не .
Така че нека всеки които е решил да им става абонат да има едно наум преди това .;)

satuser 25-02-2011 16:37

Няма такова нещо, могат да се сменяват пакетите всеки месец .
Колкото до другите им услуги, да може да се променя абонамента само към по-висок, но ако си на срочен договор. Всъщност не е ли така и при другите мобилни оператори ? При MTEL ако имам срочен договор и абонамента е 40 лева, мога ли да го променя с друг на 10, например, без да плащам неустойки ?

yavoor 25-02-2011 16:39

4D
 
Преди времи се опитах да изключа домашния телефон на починал човек. От Виваком ми искаха пълномощно...

Цец0 25-02-2011 16:41

Цитирай:

Първоначално написано от satuser (Мнение84913)
При MTEL ако имам срочен договор и абонамента е 40 лева, мога ли да го променя с друг на 10, например, без да плащам неустойки ?

Да, може, като само ако не си в последните 3 месеца от текущия си договор няма да ползваш промоционалните, а стандартните условия на плана към който преминаваш.


Цитирай:

Първоначално написано от yavoor (Мнение84914)
Преди времи се опитах да изключа домашния телефон на починал човек. От Виваком ми искаха пълномощно...

Хахахах, сериозно? ;;573

dido sat 2010 25-02-2011 16:44

Цитирай:

Първоначално написано от yavoor (Мнение84914)
Преди времи се опитах да изключа домашния телефон на починал човек. От Виваком ми искаха пълномощно...

Някои от магазините пак не е знаел какво трябва , за починал човек трябва само смъртен акт копие и нищо друго и договора се прекратява и партидата се закрива. ;)

dido sat 2010 25-02-2011 16:47

Цитирай:

Първоначално написано от satuser (Мнение84913)
Няма такова нещо, могат да се сменяват пакетите всеки месец .
Колкото до другите им услуги, да може да се променя абонамента само към по-висок, но ако си на срочен договор. Всъщност не е ли така и при другите мобилни оператори ? При MTEL ако имам срочен договор и абонамента е 40 лева, мога ли да го променя с друг на 10, например, без да плащам неустойки ?

Не си прав нямаш право да си сменяш пакета всеки месец , освен ако не минаваш от по-нисък план към по-висок .
Всяка допълнитерна поправка във договора при виваком го удължава със една година . ;)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:54.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.