Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   сБирка в Драгалевци септември 2019 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=43869)

oldman 10-10-2018 08:18

За разлика от теб, не съм се заяждал с никого досега - не се опитвай да ми слагаш похлупак и престани да спамиш в темата. Голямата ти уста не те прави велик!

турбо 10-10-2018 08:56

Цитирай:

Първоначално написано от Neo64 (Мнение493141)
Ко рече.....................:s101,виж темата е за сбирки не за драскане на глупости и то неразбираеми, олдман ще ти провери граматически словореда.
И друго ,някой от дразнителите и съпътсващите го -пляскам с кунки ходи ли на сбирките ,аз съм сигурен че НЕ, е тогава няма смисъл нито да драскат в темата ,нито да пляскат ръчички до посиняване.

Ти правиш темата да се върти само около твое величество не аз.

Дори вече и нова супер сила си припозна - face control на сбирките. Предполагам сбирка на която присъстваш е като предаването за деца "кой е по по най".

Все едно аз спирам до тук и пожелавам приятно изкарване на всички които ще присъстват на събирането.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Neo64 10-10-2018 23:30

Цитирай:

Първоначално написано от турбо (Мнение493147)
Ти правиш темата да се върти само около твое величество не аз.

Дори вече и нова супер сила си припозна - face control на сбирките. Предполагам сбирка на която присъстваш е като предаването за деца "кой е по по най".

Все едно аз спирам до тук и пожелавам приятно изкарване на всички които ще присъстват на събирането.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Сбирката мина на 6-ти , нещо си закъснял с пожеланията, ако говориш за следващата почти 90% аз ще направя опит да отида , а ти????,аз съм обещал бутилка и още нещо.
Едва ли е заради някаква корона или призвание Негово Величество.
Ама по ония ширини е така не е важно на мен да ми е добре ,важно е Вуте от Петрич да е зле?!
А на граматика даже не си правя труда да чета словоизлиянията от логването му във тоя форум през 2011, и похлупака е за специални манджи не за постни гювечета,това с с двете запетаи е било сигурно просто вметване в темата не заяждане ,нито спамене.
Айде , че тука са 4 дена празници и ще се ходи за риба, като наближи следващата сбирка ще се коментира пак кой къде го сърби, та не смятам да отговарям до тогава на глупости.

njor 11-10-2018 09:07

Абе пич твойто е диагноза бре!:worry:

Ooo_Pepi 11-10-2018 16:51

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение493202)
Абе пич твойто е диагноза бре!:worry:

Много вярно Ники 👍

Neo64 12-10-2018 00:12

Как разтушвам с такива като Вас , не е истина:):)
Трима , четирима констатирате , ръкопляскате си , направо си е жива идилия тука.:;810;;516;;516

бендо 12-10-2018 00:18

Цитирай:

Първоначално написано от Neo64 (Мнение493264)
Как разтушвам с такива като Вас , не е истина:):)
Трима , четирима констатирате , ръкопляскате си , направо си е жива идилия тука.:;810;;516;;516

България пич,България......-тук останахме само идйоти:s104

Neo64 12-10-2018 00:25

Бендо,
нищо и няма на Българията, тоест и в Родината се живее.
Аз лятото изкарах два месеца почти , кюташ си , пийваш джинче, кафенце, джиткаш напред назад.
Моренце ,хотелчето-чадърче ,шезлонгче лайф майката.
И накрая заминаваш, това тука във форума е за разтуха, стига на някой живота му да не минава през това кой и какво е сгафил, на кой отбор е привърженик, какъв телефон или кола има някой си и така нататък.
Злобата убива................., не системата:):), и в добавка със завистта направо си е скоротечна левкемия., не че другаде го няма но по нашенско то е движеща сила.

Underworld 12-10-2018 00:29

Цитирай:

Първоначално написано от Neo64 (Мнение493267)
Бендо,
нищо и няма на Българиятар тоест и там се живее.
Аз лятото изкарах два месеца почти , кюташ си , пийваш джинче, кафенце, джиткаш напред назад.
И накрая заминаваш

Моля те, прочети отново това което си написал и се замисли, колко хора обиди с този отговор.

Neo64 12-10-2018 00:37

Напротив ,никаква идея за обида, нито някакъв скрит смисъл в казаното.
Къде не виждаш логиката, че и в БГ може да се живее добре и повечето го правят, или че голяма част не живеят добре или не искат да го постигнат.
Всеки си е сам господар на съдбата , при мисълта че във ВУЗ се разиграва томбола с джип при приемане на студенти говори ясно и красноречиво ,че образователната система в Родината е ударила дъното.
Следствието , ще оставя сам да прецениш , виждам че разсъждаваш логично и без познатия маниер на провокиране.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.