Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Panasonic viera bulsatcom fusion apps (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37616)

kostading 23-07-2015 22:44

Цитирай:

Първоначално написано от TUISTERa (Мнение380539)
Гледам, че и без това сме офтопик(лг в темата за панасоник) та да питам - Аз сега ако платя фюжън пакета ще гледам ли нещо повече от това което гледам без да съм платил ? Говорим за фюжън пакета, другото ми е платено, но на сайта имам възможност да скоча 5 кинта за фюжън?!? И ще си ги приберат в джоба без да усетя разлика нали? Говорим за гледане на компа или на телефон/таблет

На компа и телефона няма да усетиш разлика, доколкото знам за тях fusion е free.
Има разлика ако ползваш fusion на smart tv, разликата е в качеството и в съдържанието.
Засега обаче fusion за smart tv поне при мен все още работи без да съм го платил.

Дато 23-07-2015 22:54

Цитирай:

Първоначално написано от kostading (Мнение380547)
Засега обаче fusion за smart tv поне при мен все още работи без да съм го платил.

По-добро ли качеството на звука и картината чрез Смарт ТВ приложението? Има ли опция, чрез която да се види резолюцията на каналите?

Златев88 23-07-2015 23:16

Цитирай:

Първоначално написано от Дато (Мнение380550)
По-добро ли качеството на звука и картината чрез Смарт ТВ приложението? Има ли опция, чрез която да се види резолюцията на каналите?

Според мен няма разлика в картинката, звук и битреинда, но и при мен панасоника е на вилата, където интернета е много зле и забива при иптв доста често, може и заради това да не мога да направя много стойностна оценка.

Дедал 24-07-2015 00:14

Аз съм го пробвал за малко , че няма време сега , но май не видях чувствителна разлика (да не казвам никаква) примерно между btvHD на IPTV-то на Виваком и от "смарт" приложението (50ST60) . Както писах обаче - сравнението е бегло и за малко - сериозни тестове - есента ...:);;650

toricheli 17-11-2015 20:46

Някакво развитие за LG TV има ли?

Златанов 17-11-2015 21:11

И аз да питам нещо - мога ли по някакъв начин с MAG250 да им подкарам приложението?

gentu 18-11-2015 01:25

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение394253)
И аз да питам нещо - мога ли по някакъв начин с MAG250 да им подкарам приложението?

-НЕ!:)

Tzviatko 18-11-2015 18:07

На този модел Panasonic TX-48CX400E някой друг живот, ще го има приложението на Булсат!!! :) Този модел LED ли е или е само LCD tv? Това не ми става ясно много.

Дедал 18-11-2015 20:22

На тоя само табелката му е Панасоник :) , и да - ЛЕД е , и - да LCD е :)

гмф 17-04-2017 16:48

Имам ТВ Panasonic модел TX-L50ET60E от 2013 г. Приложението работеше до преди 2-3 месеца. В момента когато стартирам приложението, излиза следното съобщение на син фон:

"Грешка

Сървърът временно не е в състояние да обработи заявката ви поради престой за поддръжка или проблеми с капацитета.
Опитайте отново по-късно."
От долу има само бутон "ОК"

След като го натисна ме изхвърля от приложението. Пробвах с фабрична настройка, но няма промяна. От Булсатсом казват, че проблема не е при тях, а е в моя телевизор. Има ли някой със същия проблем или идея какво да направя.

Изпратено от моят SM-N7505 с помощта на Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:39.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.