Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPTV (Internet Protocol Television) (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Smart IPTV листи (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44663)

exoticplants 27-01-2019 00:58

Smart IPTV листи
 
Здравейте, нямам идея дали има подобна тема, чукнах в търсачката , не ми даде направление, следоввателно няма. Тук ще постваме актуални листи за приложението за андроид ( телевизори на самсунг ) и LG web os - аз лични съм с телевизори на LG с операционна система 3.5 , можем да коментираме как се държат приложенията , кои листи отварят , какви актуализации има и прочие .

Чък Норис 27-01-2019 04:09

Гледането през приложение на телевизора е коморомис, който малко потребители биха направили. Цялото това гледане е реализирано най-добре при Самсунг(моделите след 2016г.,включително), навсякъде другаде е мъка. Бавно зареждане, липса на бутони и нужда от закупуване на алтернативни дистанционни управления, направо ужас, да не говорим ако трябва да обучиш пенсионери как да работят с приложението...

ангелпапа 27-01-2019 04:27

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение501528)
Гледането през приложение на телевизора е коморомис, който малко потребители биха направили. Цялото това гледане е реализирано най-добре при Самсунг(моделите след 2016г.,включително), навсякъде другаде е мъка. Бавно зареждане, липса на бутони и нужда от закупуване на алтернативни дистанционни управления, направо ужас, да не говорим ако трябва да обучиш пенсионери как да работят с приложението...

:lol15:

ангелпапа 27-01-2019 04:28

Цитирай:

Първоначално написано от ангелпапа (Мнение501529)
:lol15:

;;573

Stack 27-01-2019 12:24

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение501528)
Гледането през приложение на телевизора е коморомис, който малко потребители биха направили. Цялото това гледане е реализирано най-добре при Самсунг(моделите след 2016г.,включително), навсякъде другаде е мъка. Бавно зареждане, липса на бутони и нужда от закупуване на алтернативни дистанционни управления, направо ужас, да не говорим ако трябва да обучиш пенсионери как да работят с приложението...

А при модели на Самсунг като UE-32M5502 или UE-32M5602 възможно ли е изобщо?

Танннер 27-01-2019 14:20

Мисля че темата е излишна, във форума има две теми една за playlist-и и една за android apk приложения без листи, а за смарт телевизори има ли нужда?
Влизаш в стора на телевизора и гледаш какво имаш безплатно!

Но често трябва да си купите определен софтуер и той идва без плейлист и трябва да добавите микс от различни типове стриймове, това Чъка го е казал, води до забавяне и неприятно преживяване.
Или трябва да си купите iptv услуга от магазина на телевизора.

В по голямата практика повечето потребители си взимат външно устройство, било линукс или андроид базирано устройство и го ползват като IPTVBOX, вече там има голям избор от линукски имиджи с KODI, или комбинация Андроид и Коди, които се обръщат към TVHEADEND сървър, Astra Server или към микс от плейлист, или някой MAG 254 който се обръща към Stalker Portal.

На LG WEB OS 3.5, какъвто и софтуер да му сложа за IPTV, ако плейлистата не е тип HLS стрийм, то си има 10 секунди забавяне при превключване.

exoticplants 28-01-2019 01:48

Ще кача видео в опровержение на горе написаното, 3 те ми телевизора са на стойност близо 7 хил лева и няма никакво закъснение с листи, които свалям от нета и зареждам на Smart IPTV

aandreevbg 28-01-2019 09:42

Тук ще постваме актуални листи за приложението за андроид ( телевизори на самсунг )
 
Exoticplants - добре е тук да не се пишат неверни, непроверени твърдения или пълни глупости, с цел да се направим на интересни и мн. знаещи.
ТВ Самсунг няма с Андроид, а са с Tizen, която за мен е като брат (или сестра) близнак на WebOS на LG.
По добре провери и напиши дали твоя медиа плеер разпознава DVB субтитри.
Според мен за мениджмънт на IPTV телевизия Ottplayer e мн. по-добро от SSIPTV плеера.
Относно листите - стабилни и ценни (надеждни, с високо качество - HD или FHD ), ако се постват тук или в др. форуми, в най-скоро време вече няма да са такива.

Чък Норис 28-01-2019 10:15

На самсунга не работят двб субтитрите, но за сметка на това работят субтитрите при стриймване на филми, нещо което WebOS не поддържа. Та субтитрите на 10 канала може да се вградят, но на хилядите филми е малко трудоемко.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.