Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   Неосат приемник (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48160)

Овчаря 02-04-2023 09:33

Неосат приемник
 
Чудя се в мен ли е проблемът, аз ли съм най-големия карък или тези приемници не стават и за....
Нов неосатски приемник. Работи час, изключих го от мрежата, отивам си следващата седмица, включвам светва синята и след малко жълтата лампа и това е. Черен екран, нищо не работи. Звъня им, обяснявам проблема, каката казва дегектирал е ще го сменим. Супер, случва се. Изпращат ми друг, включвам всичко работи. Изключвам от дистанционното, след 6 часа включвам и.... О чудо. Синя ламба, после жълта и няма никой! Двата ми ZHD 210 работят без драми...

Темата е за коша... Разкрих драмата. Оказа се дистанционното.

Гадьо 02-04-2023 14:24

Така или иначе е отворена темата, да питам тези два usb входа и lan порт на приемника мога ли да се ползват за нещо или са само за красота?
Пробвах да сложа флашка и да запиша нещо, въобще не я откри.

Ивован 03-04-2023 09:05

Цитирай:

Първоначално написано от Гадьо (Мнение585748)
Така или иначе е отворена темата, да питам тези два usb входа и lan порт на приемника мога ли да се ползват за нещо или са само за красота?
Пробвах да сложа флашка и да запиша нещо, въобще не я откри.

За момента - "за красота".

бендо 03-04-2023 09:48

Очаквайте скоро:);;650

Виктор 03-04-2023 13:26

Ами, майката е БСК, всичко е нормално! ;) ;;650

Сателайт 26-08-2023 20:48

Нали Неосат използват Bulcrypt ,то си е на Заяков та в случая каква е логиката да има и CONAX на каналите или това означава бъдещо спиране на Bulcrypt?

колди 26-08-2023 23:27

Цитирай:

Първоначално написано от Сателайт (Мнение590720)
Нали Неосат използват Bulcrypt ,то си е на Заяков та в случая каква е логиката да има и CONAX на каналите или това означава бъдещо спиране на Bulcrypt?

Конакса е свързан с кам модулите,които в близко бъдеще Неосат трябва да пуснат.

Сателайт 10-10-2023 08:18

Адекватно ли е операторският приемник ,който съм закупил като се пусне на друг спътник да блокира на свободните канали,например като завъртя на 45Е всичко свободно блокира,както и ако пусна на канал от 42Е по същият начин и ми изписва "Нямате достъп до мрежата".При положение,че не е под наем за да блокира.Реално като реша да гледам друг спътник освен 1.9Е се кодира авточастично за няма и 5 секунди и се появява въпросният надпис.Разбирам да е под наем и да не съм плащал наема ,за да блокира но го закупих за да се избегне това неудобство и пак блокира на свободните от спътник различен от 1.9Е.Едно време като бях на Булсат срока беше до 72 часа ако не се върна на 39Е , а тук дори няма времетраене, въртиш и самокодира.....

Ванси 10-10-2023 08:46

За тях е нормално.

Мемо85 10-10-2023 10:08

Цитирай:

Първоначално написано от Сателайт (Мнение592108)
Адекватно ли е операторският приемник ,който съм закупил като се пусне на друг спътник да блокира на свободните канали,например като завъртя на 45Е всичко свободно блокира,както и ако пусна на канал от 42Е по същият начин и ми изписва "Нямате достъп до мрежата".При положение,че не е под наем за да блокира.Реално като реша да гледам друг спътник освен 1.9Е се кодира авточастично за няма и 5 секунди и се появява въпросният надпис.Разбирам да е под наем и да не съм плащал наема ,за да блокира но го закупих за да се избегне това неудобство и пак блокира на свободните от спътник различен от 1.9Е.Едно време като бях на Булсат срока беше до 72 часа ако не се върна на 39Е , а тук дори няма времетраене, въртиш и самокодира.....

Би трябвало да не блокира. Преди два дни на село си гледах без проблем. И аз съм го купил на времето. Сега не се плаща, гледам свободните на 1,9Е + 45Е + 39Е и не се заключва. Спомням си преди година или две имах същият проблем като твоя, даже бях писал тук в някоя от темите. После се оправи, не знам как. Може би да звъннеш на Ванката и да питаш...


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:27.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.