Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   СОТ охранителна техника (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Оферта за комплект за видеонаблюдение! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=43079)

Leoni 23-11-2017 22:57

Оферта за комплект за видеонаблюдение!
 
Здравейте!
Дали е тук мястото на темата, но търся някой разбирач , който продава комплекти за видео наблюдения.С кабелите им тествани и настроени.Единия комплект е за 3 камери другия е за 2 камери!

Чък Норис 23-11-2017 23:12

Дай повече инфо, какво ще наблюдаваш, големина на обекта, осветление, дължина на кабелите, интернет свързаност и т.н. каквото се сетиш.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Leoni 24-11-2017 00:15

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение466617)
Дай повече инфо, какво ще наблюдаваш, големина на обекта, осветление, дължина на кабелите, интернет свързаност и т.н. каквото се сетиш.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk


Значи тройката ще се наблюдава къща.
Двете камери с по 20 метра кабел , третата с 50метра кабел.
Пред къщата двора и зад гаража трябва да се записват.

Другия комплект е един офис с размери 40 метра на 10метра.
две камери едната с 10метра кабел другата с 30 метра кабел!
това е

mit 24-11-2017 08:44

basti
Работят му нещата и е точен..и печен като баница..

woooow 24-11-2017 12:27

Мога да ти препоръчам:
DAHUA - IPC-HFW1320S-W

Има ги налични по онлайн магазините. Поръчваш от където ти е най-изгодно.

Има възможност за жично и безжично свързване, както и запис в SD-карта, дирекно включена в нея. Единствения минус е, че няма включено захранване в комплекта, та ще трябва да се купува отделно.;;650

Това с комплектите, особено ако са NO-NAME китайски сглобки за по 200лв, не ти го препоръчвам.

mit 24-11-2017 13:33

Те в онлайн магазините ще му настроят двр-а и ще му направат коаксиалите и ... само да включва в контакта ...

Leoni 24-11-2017 14:28

Цитирай:

Първоначално написано от mit (Мнение466672)
Те в онлайн магазините ще му настроят двр-а и ще му направат коаксиалите и ... само да включва в контакта ...

именно това се търси за купуване

mit 24-11-2017 14:35

Еми пиши на който ти казах..
Разменете си контакти и си кажи изискванията ..

tonivet 24-11-2017 14:59

Да не откривам нова тема, но и аз имам същия проблем.
Селска къща на която искам да сложа две камери, че нещо много взеха да я наобикалят орките. Първо се въртяха защото имаме орехи, даже не се стърпяха и питаха дали може да ги оберат, а сега като изсъхнаха храстите пред оградата видяха че има и кошери. Не съм хващал никого вътре но си личи че са влизали докато ни няма.

Искам да сложа две камери. Харесах си точно предложената от колегата dahua IPC-HFW1320S. Обсега който трябва да покриват е около 10 -15 метра ограда.
Имам и един излишен рутер D-Link WDR N600 към който да ги свържа, мисля да взема една 3G usb флашка, която да му сложа за връза с интернет.
Имам и NAS в къщи който предполагам ще може да се ползва за запис от камерите? Другия вариат е usb hub и външен хард към рутера.
Въпросите ми са:
Рутера ще може ли да захранва камерата?
Ще мога ли да правя записи по този начин или ще трябва да взема и NVR?
Ще мога ли да получавам съобщения на телефона, когато камерите засекат движение?
Има ли вариант евентуално да сложа и някаква сирена да вдига шум когато видя че някой е влязъл в двора?

P.S. Ако колегата Leoni смята, че ще му оспамя темата с моите, въпроси ще ги пусна в нова тема и се извинявам предварително.

woooow 24-11-2017 15:17

Цитирай:

Първоначално написано от Leoni (Мнение466677)
именно това се търси за купуване

А бюджета?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:03.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.