Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Как да подменя SD допънителен приемник за HD (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=32332)

cliofen 02-02-2014 22:23

Как да подменя SD допънителен приемник за HD
 
Здравейте колеги, не пиша много, но чета форума редовно. Интересувам се как без да заплащам 68 лв. мога да подменя единиями допълнителен приемник за HD талъв. Клиент съм от 4 години договора ми одавна е изтекъл, но имам един основен HD, един допълнителен HD и един допълнителен SD. Обикновено заплащам пълен месечен пакет. Също така единия допълнителен съм го подменил срещу 58 лв. преди 2 години, като тогава се оказа че можело да не ги давам, но никой в офиса не ми каза че по онова време при 3 заплатени Синемакса подменят безплатно един допълнителен. След като го разбрах се опитах не много настойчиво да подменя и третия, но ми отказаха по причина, че подменяли първия допълнителен, а за следващите се плащало. Тогава не ми беше важно и повече не се занимавах, но сега искам да си подменя и последния приемник, но този път съм решен да не им плащам тези пари. Очаквам вашите предложения с интерес.

civica 02-02-2014 22:25

Нашите предложения нямат никаква тежест в случая . Договори се с оператора !

cliofen 02-02-2014 22:33

Това за нашата тежест ми е ясно, но всеки се е борил по един или друг начин с тях и тяхната неориентираност в собствените им продукти и промоции, за които понякога ние клиентите сме по-наясно от каките в офисите. Затова мисля, че може да сме си взаимно полезни.

4oker 02-02-2014 22:39

Колега ти май не разбра съвета на колегата civica :s101

Маверик_79 02-02-2014 23:03

Цитирай:

Първоначално написано от cliofen (Мнение303715)
Здравейте колеги, не пиша много, но чета форума редовно. Интересувам се как без да заплащам 68 лв. мога да подменя единиями допълнителен приемник за HD талъв. Клиент съм от 4 години договора ми одавна е изтекъл, но имам един основен HD, един допълнителен HD и един допълнителен SD. Обикновено заплащам пълен месечен пакет. Също така единия допълнителен съм го подменил срещу 58 лв. преди 2 години, като тогава се оказа че можело да не ги давам, но никой в офиса не ми каза че по онова време при 3 заплатени Синемакса подменят безплатно един допълнителен. След като го разбрах се опитах не много настойчиво да подменя и третия, но ми отказаха по причина, че подменяли първия допълнителен, а за следващите се плащало. Тогава не ми беше важно и повече не се занимавах, но сега искам да си подменя и последния приемник, но този път съм решен да не им плащам тези пари. Очаквам вашите предложения с интерес.


Единствения начин за който се сещам да подмениш допълнителен приемник без доплащане на 58 лв ако стане изобщо е да подадеш жалба в съответната институция е че не можеш да гледаш каналите от 11135 а си плащаш за тях защото погледнато всички плащаме за тези канали а не можем да ги гледаме защото сме с SD приемници като се замисля не е лоша идея.

антена 03-02-2014 10:58

аз бях писал ефект никакъв 1 година ме държаха с стар приемник и накрая си купих ХД

пстойков 03-02-2014 11:08

На мен ми предложиха да ми заменят доп. SD приемник с HD за 58 или 68лв, не разбрах точно, като после 1 година нямало да плащам такса 2,40 на него.

cliofen 03-02-2014 11:10

Мен друго ми хрумна след като вече ми е изтекък договора би трябвало тези приемници да са моя собственост, не мога ли да подпиша нов договор за основен HD а тези които вече притежавам да ги закачат като допълнителни?

stilo72 03-02-2014 11:25

Няма причина да не може.:s101

civica 03-02-2014 11:30

Цитирай:

Първоначално написано от cliofen (Мнение303804)
Мен друго ми хрумна след като вече ми е изтекък договора би трябвало тези приемници да са моя собственост, не мога ли да подпиша нов договор за основен HD а тези които вече притежавам да ги закачат като допълнителни?

Докато не отидеш на място в някой техен офис , няма как да разбереш с сигурност . Локуми всеки може да разтяга , нищо лично ! ;;650


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:49.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.