Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Bulsat във България и Англия - конфигурация (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48358)

beBossDotbg 22-08-2023 16:43

Bulsat във България и Англия - конфигурация
 
Здравейте,

опитах се да избегна търсенето на помощ по такава тема, обаче се оказа, че Булсат са променили и направили доста "сложно" избирането на телевизия през сайта си.

Цитирай:

1. Вкъщи в София имаме интернет от година и сме доволни. Сега нашите решиха, че искат и телевизия.

Въпросът е следният, кой вид телевизия ще ми свърши работа, понеже аз живея в Англия и бих желал да мога да гледам телевизия и там.

Предполагам, че трябва да избера между ббокс и ИПТВ, (естествено и чинии съм виждал, да слагат хората, но това ще го пропусна аз.). Приемникът ще е в София.

В сайта им пише, че трябва да платя допълнителен достъп ако искам да гледам и уж е 2.99 пък като го избереш става 5лв или 6лв.

Тук прочетох, че пък май не е точно така и ако имаш приемник имаш телевизия на него и телевизия на апп-а, тоест точно това което ми трябва.

Кое е вярното и кое реално бихте ми препоръчали от Ббокс и ИПТВ
Цитирай:

2. И още един въпрос, на мен лично телевизията ми трябва да гледам футбол. Има два пакета за това: "Диема Екстра" и "Б Спорт". Искам и двата. Когато обаче избера вторият, първият не може да се избере, значи ли това, че е включен (16.99лв)?
Цитирай:

3. Ще направят ли някаква отстъпка, понеже имаме и интернет на тях, т.е. цените ще са различни от тези които гледам в момента в сайтът?
Надявам се не съм объркал и Вас с въпросите ми, просто искам да съм сигурен, преди да отида там и да сключа договор пък нещата да не са точно така, както изглеждат.

Благодаря предварително.

adak 22-08-2023 17:27

Цитирай:

Първоначално написано от beBossDotbg (Мнение590603)
Здравейте,

опитах се да избегна търсенето на помощ по такава тема, обаче се оказа, че Булсат са променили и направили доста "сложно" избирането на телевизия през сайта си.







Надявам се не съм объркал и Вас с въпросите ми, просто искам да съм сигурен, преди да отида там и да сключа договор пък нещата да не са точно така, както изглеждат.

Благодаря предварително.

В България щом имаш нет може и б.бокс за основен с пакетите които искаш а в Англия фюжън без пари на андроид тв или бох.Но трябва да питаш дали в Англия няма някакви рестрикций и да трябва да правиш магий с впн и,тунели .Ама магйосници бол.

Ванси 22-08-2023 18:49

Не видях да е трудно....

Cool_Breeze 23-08-2023 13:12

Аз живея в Германия и ползваам Фюжън приемник без проблем, той е и основен. Имам още два допълнителниифюжъна в Бълагрия, койте се ползват от родителите ми. Не виждам нищо сложно.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:10.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.