Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Искам ! (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Кога да очакваме обновяване на форума? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37325)

Huligan4o 12-01-2023 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от themaster301 (Мнение582564)
Наистина на Google Chrome го нямаше с дни , но на Microsoft Edge не е прекъсвал през това време.

При мен с Edge / Win 11 също го нямаше няколко дни, с грешка 503.

themaster301 12-01-2023 22:00

Цитирай:

Първоначално написано от Huligan4o (Мнение582567)
При мен с Edge / Win 11 също го нямаше няколко дни, с грешка 503.

Аз съм с Win 10 , затова.

astor 13-01-2023 09:14

И аз сэм с 10 и едж и имах греда.

katopatisia 13-01-2023 09:18

Ubuntu 22.04.1 LTS + Firefox 108.0.2 = кайн проблем. :)

manqka 13-01-2023 14:33

И през телефон със оригинален експлорер и гугъл хром , същата работа. Нямаше няколко дена достъп до сайта. Същата работа и със компютъра , със оригинален експлорер , гугъл хром и мозила. Пак нямаше достъп до сайта.

Проблема е във конфига на сървъра за сайта.
Когато стане така , трябва да се рестартира , според мен...

текотиен 13-01-2023 16:50

За малко преди 5 мин пак не се отваряше форума,пишеше this page not available ...

oldgraf 16-01-2023 22:20

След поредните "малоумни" постове от стари акаунти мисля, че е време да се размърдате...А може би не :)

vasilstf 16-01-2023 22:30

Цитирай:

Първоначално написано от oldgraf (Мнение582714)
След поредните "малоумни" постове от стари акаунти мисля, че е време да се размърдате...А може би не :)

Трябва една голяма метла. От някои никове ми умират мозъчни клетки, да не говорим някои от "новите" потребители колко съдържателни постове пускат. Стари спамъри с нови никове се правят на идиоти, а някои дебили им се радват. Да не говорим, че има дебили, които си харесват някое мнение в някой пост и го цитират и повтарят с няколко думички от рода на "евала" или какво било навремето.
Започнаха да се отварят и теми със някакви фишинг линкове, които Бог знае какво могат да причинят при отваряне.
Чата няма да го коментирам, там нивото вече е под морското равнище.
Да не говорим и за проблемите с отварянето, които продължаваха с дни.
Като цяло форума отива надолу последните седмици.

текотиен 17-01-2023 01:15

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение582715)
Трябва една голяма метла. От някои никове ми умират мозъчни клетки, да не говорим някои от "новите" потребители колко съдържателни постове пускат. Стари спамъри с нови никове се правят на идиоти, а някои дебили им се радват. Да не говорим, че има дебили, които си харесват някое мнение в някой пост и го цитират и повтарят с няколко думички от рода на "евала" или какво било навремето.
Започнаха да се отварят и теми със някакви фишинг линкове, които Бог знае какво могат да причинят при отваряне.
Чата няма да го коментирам, там нивото вече е под морското равнище.
Да не говорим и за проблемите с отварянето, които продължаваха с дни.
Като цяло форума отива надолу последните седмици.


Сега Василе , не знам защо всеки има който , не му харесва по няколко работи в някой , но защо много хора по някога си мислят че само те са света вода ненапита и са безгрешни, и защо всеки си мисли че ако каже нещо някой админ веднага да го прави, админите са си админи не напразно , кой когато съгреши ще бъде делнат баннат и каквото трябва , ама аз съм напълно не съгласен че много хора се мислят за админи а са обиновенни узери , и че като си мислят че могат да комадват админите , ми който не харесва нещо прави си негов форум ако ( може да си плаща хсотинга ) ,и да си прави каквото иска.никой админ на никой форум не е длъжен на някой , е ако са приятели тогаз е друго , ама за щяли и нещяло през мине не мине време има менния като твойто....

Veskop 17-01-2023 07:02

тенекиен, гузен негонен бяга, а? :lol15:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:09.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.